Sokół U-15: Widzew tym razem zwycięski

W niedzielę podopieczni Arkadiusza Simy rozgrywali rewanżowe spotkanie z Widzewem Łódź. Tym razem rzutem na taśmę wygrali łodzianie.

Mecz od początku zapowiadał wiele emocji i tak też było. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy z Lodzi, lecz szybko do wyrównania doprowadził Kajetan Goss. Podrażnieni widzewiacy zdołali jednak jeszcze przed przerwą dwukrotnie pokonać naszego bramkarza i do szatni schodziliśmy ze stratą dwóch goli.

Zaraz po wznowieniu gry, aleksandrowianie zaczęli atakować, co przełożyło się na bramkę Seweryna Sztekmillera, a następnie na wyrównujące trafienie z rzutu wolnego Bartka Dobrowolskiego. Mimo jeszcze kilku szans, nie udało się naszej drużynie wyjść na prowadzenie, co wykorzystali widzewiacy. Łodzianie zdobyli gola w ostatniej akcji meczu i wygrali 4:3.

Mimo porażki, za sprawą lepszego bilansu bezpośrednich spotkań, aleksandrowianie pozostali liderem rozgrywek.

RTS Widzew Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki 4:3 (3:1)

Gole dla Sokoła: Hoss, Sztekmiller, Dobrowolski

Skład Sokoła: Zasadziński – Lewandowski, Staniszewski (25′ Sztekmiller), Goss, Krajewski, Klasura (60′ Idczak), Nagadowski, Rzeźniczak, Grabarczyk (35′ Zawiśniewski), Binkowski (35′ Gieraga), Bułaciński (55′ Dobrowolski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *