Sokół U-15: Catennacio nie pomogło rywalom

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Trampkarz C1 rozegrali zawodnicy Sokoła z rocznika 2003. Tym razem rozgromili zespół Milanu Scuoli Calcio Łódź aż 5:0.

Spotkanie niemalże w całości przebiegało pod dyktando Sokoła. Goście rzadko zapuszczali się pod bramkę Zasadzińskiego. W 12. minucie, po zamieszaniu w polu karnym bramkę dla zielono-białych zdobył Olejniczak. Chwilę później w polu karnym faulowany był Adamski. Niestety strzał Kowalczyka obronił jednak bramkarz przyjezdnych. W końcówce pierwszej połowy po akcji Lewandowskiego, bramkę na 2:0 zdobył Adamski a parę minut później kolejnego karnego na bramkę zamienił Strzałka.

W drugiej połowie, z rzutu rożnego głową trafił Piotr Pietruszka. W ostatniej minucie spotkania prostopadłym podaniem popisał się Adamski, a Żmudziński minął bramkarza i ustalił wynik meczu.

Po trzech kolejkach, Sokół zgromadził komplet punktów strzelając jedenaście bramek, nie tracąc żadnej. W najbliższą środę Sokół rozegra wyjazdowy mecz z Łódzką Akademią Futbolu.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Milan Scuola Calcio Łódź 5:0 (3:0)

Bramki dla Sokoła: Olejniczak, Adamski, Strzałka, Pietruszka, Żmudziński

Skład: Zasadziński – Kołodziejczyk, Urbaniak, Kowalczyk, Pietruszka – Lewandowski, Strzałka, Adamski, Brauer, Pawełczyk – Olejniczak

Grali także: Krawczyk, Stasiak, Żmudziński, Kowalski, Napiórkowski, Jędrzejczak, Kuśmierek