Sokół U-13/U-14: Jedni kończą obóz, drudzy są w trakcie

W miniony weekend kolejne mecze sparingowe  rozegrały drużyny Sokoła z roczników 2005 i 2006. Starsi koledzy w środę zakończyli również letni obóz przygotowawczy. Młodsi gracze są dopiero w trakcie swoich ciężkich treningów.

Podopieczni Kamila Kmiecia  wygrali z zespolem Astry Krotoszyn 21:1. Bramki zdobywali: Damian Kręcikowski – 6, Jakub Bartok – 4 , Kacper Augustyniak – 3, Jakub Damazer – 2, Jakub Stasiak – 2, Wiktor Leszczyński, Igor Wieczorek, Patryk Wilk oraz Michał Osieja. Sparing był, jak wskazuje wynik, jednostronnym meczem, ale cieszy, że chłopcy pokazali sporo wiedzy zdobytej na treningach. Co ciekawe, wynik mógł być jeszcze wyższy, ale w drugiej połowie szwankowala skuteczność.

Skład I połowa: Urbanowicz – Włodarczyk, Kabaciński, Piermanicki (Jasiński), Leszczyński, Dybała, Wieczorek, Damazer, Stasiak, Osieja, Bartok

Skład II połowa: Sobczak- M. Lubiszewski, Nowacki, Jasiński (Piermanicki), Dymecki, Witczak, Augustyniak, Pietrzyk, Wilk, D. Lubiszewski, Kręcikowski

Tymczasem młodsi koledzy z rocznika 2006, prowadzeni przez Tomasza Bogdańskiego rozegrali dwa mecze kontrolne z Nidą Pińczów.  Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla aleksandrowianie, a gole dla Nas strzelali: Jakub Westwal x2, Kacper Bednarek x2, Szymon Kluszczyński.
Skład: Zakrzewski (Kaczmarek) – Janicki, Bułaciński, Lesiak, Bednarek – Szczepański, Tajchman, Westwal – Szczepaniak.
Grali również: Kluszczyński, Milczarek, Mierzejewski.

W drugim spotkaniu również padł wynik 5:1 po golach: Maksymilian Olejniczak x2, Maurycy Lotka, Kacper Damilak, Michał Kochaniak

Skład: Pelc – Skoczeń, Stokowski, Damilak, Olejniczak – Czerwiński, Kochaniak, Aleks Kaczmarek – Lotka.
Grali również: Pięta, Złotnicki, Sikorski, Oplustil.