Sokół U-12 / Sokół U-18: Zawodnicy zakończyli obóz

W miniony weekend dobiegł koniec obozu przygotowawczego w którym brali udział m.in zawodnicy z roczników 2001/2002 i 2007. Nie mogło zatem zabraknąć meczów sparingowych z udziałem obu ekip.

W środę gracze Jakuba Światłowskiego rozegrali spotkanie z występującym w klasie okręgowej senirami Gromu Kąkolewnica. W tym spotkaniu wystąpili wszyscy zawodnicy przebywający na obozie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6-0 dla gospodarzy. Było widać różnicę w warunkach fizycznych,  jednak sam sprawdzian był bardzo pozytywny i pożyteczny. Bramki straciiśmy po błędach indywidualnych, byliśmy również nieskuteczni. Najlepszą sytuację bramkową miał w końcówce meczu Igor Podlasiak.

Grom Kąkolewnica – Sokół Aleksandrów 6-0 (4-0)

W meczu wystąpili : Marszałek , Bielecki, Piwowarczyk, Rogowski, Rzeźniczak, Janowski, Horoszkiewicz, Jabłonowski, Świercz, Murgrabia, Pawlak, Zasadziński, Fuss, Tambor, Podlasiak, Stefański, Nagadowski, Przerwa, Idczak, Bułaciński, Nowak, Sadowski, Sowiński.

W piątek zaś rozgrywane było spotkanie z miejscową drużyną, występującą tak jak nasz zespół w I lidze wojewódzkiej. Huragan Międzyrzec Podlaski dysponuje świetną bazą szkoleniową z trzema bardzo dobrymi boiskami z naturalną nawierzchnią pozwalają na wiele.

W 6. minucie na 1-0 strzelił Mateusz Pawlak, nasz napór nie osłabł i w 10. minucie Jakub Horoszkiewicz podwyższył na 2-0. Kilka chwil później nasz zespół zdobył kolejnego gola, a strzelcem gola był Wojciech Świercz. w 31. minucie straciliśmy gola na 3-1. Druga połowa to nieustające ataki z naszej strony, ale wyraźnie zawodziła skuteczność. Ostatecznie drużyna wygrała 3-1.

Sokół: Marszałek – Tambor, Rogowski, Bielecki, Piwowarczyk – Janowski, Horoszkiewicz, Podlasiak, Świercz, Murgrabia – Pawlak
Grali także: Sadowski, Przerwa, Sowiński

Tymczasem podopieczni Tomasza Czerepińskiego w ostatnim dniu obozu brali udział w testach, a po południu rozegrali mecz z rocznikiem 2006 akademii KS Grom. Po całkiem przyzwoitym meczu przegrali jednak 0:4. Wieczorem odbyła się dekoracja najlepszych drużyn i zawodników w turnieju Ligi Mistrzów. Zwycięzcami okazała się drużyna Liverpoolu. Wręczone zostały również nagrody indywidualne. Między innymi: najlepszy bramkarz: Kaczan, Strzelec: Musiał, Fair Play: Kowal oraz najlepszy obrońca: Figo. W turnieju FIFA zwyciężyli zaś Oli i Jacek jako Real Madryt.