Sokół U-12: Punkty przywiezione z podróży

W sobotę, oprócz I drużyny Sokoła 2006 swój mecz rozgrywała również II drużyna tego rocznika występująca w lidze D2 Gr. IV. Tym razem podopieczni duetu Tomasza Bogdańskiego i Artura Martyki, pod opieką tego drugiego pojechali walczyć o punkty do Krośniewic.

Pierwszą połowę meczu, jak już ta drużyna zdążyła przyzwyczaić swoich kibiców, zaczęła ospale. Mimo, że to oni wyszli na prowadzenie za sprawą gola Kacpra Wojciechowskiego, to dali sobie szybko wbić dwa gole.

Po przerwie zielono – biali, zmotywowani słowami trenera Artura Martyki, ruszyli do odrabiania strat. Grali wysoko i wykorzystywali błędy w obronie przeciwnika. Dzięki temu po dwa gole do listy strzelców dołożyli Norbert Lesiak oraz Hubert Rybka i ostatecznie Sokół zwyciężył 5:2.

EXPOM Krośniewianka – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:5 (2:1).

Gole dla Sokoła: Kacper Wojciechowski, Norbert Lesiak 2, Hubert Rybka 2.

Skład Sokoła: Matczak – Janicki, Wróblewski, Rybka, Kluszczyński – Milczarek, Lesiak, Wojciechowski – Zamolski.

Rezerwowi: Mierzejwski, Oplustil, Pięta, Sikorski, Szymczak.