Sokół U-12: Powrót bez zdobyczy punktowej

Drugi zespół rocznika 2006 nie wziął przykładu z pierwszej drużyny i po bardzo wyrównanym spotkaniu uległ w Kutnie 1:2.

Od początku meczu było dużo walki w środku pola, co niestety nie przekładało się na żadne klarowne sytuacje, jednak lepiej w tym chaosie odnajdywali się gospodarze. W 4. minucie, akcja prawa strona boiska zakończyła się bramką dla KS Kutno, gdzie cały blok defensywny zielono – białych zaspał, nie asekurując odpowiednio partnerów i napastnik w sytuacji sam na sam umieścił piłkę po długim rogu. Stracony gol jednak nie załamał przyjezdnych, a dodał im skrzydeł. W 15. minucie spotkania w środku pola zostaje sfaulowany Rybka. Po uderzeniu z rzutu wolnego przez Kluszczyńskiego piłka trafia w samo okienko bramki i tym samym Sokół doprowadził do wyrównania. Do przerwy Sokół był drużyną przeważającą, stwarzając sobie cztery dogodne sytuacje, ale niestety nie potrafili zamienić ich na gola. Za to dokładnie dwie minuty przed końcem pierwszej połowy z groźną kontrą wyszli gospodarze i napastnik został nieprzepisowo powstrzymany przez obrońcę aleksandrowian. Skutecznie wykonany rzut karny dał gospodarzom ponowne prowadzenie. W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie i w drugiej kolejce ligi Młodzik D2 Sokół I musiał wracać z Kutna „na tarczy”.

KS Kutno – Sokół II Aleksandrów Łódzki  2:1

Gol dla Sokoła: Szymon Kluszczyński

Skład Sokoła: Matczak – Stokowski, Janicki, Zamolski, Kluszczyński – Milczarek, Wojciechowski, Pięta – Rybka

Grali również: Mierzejewski, Oplustil, Sikorski, Włodarczyk, Szymczak.