Sokół U-12: Dwa sparingi na obozie

W ramach letniego okresu przygotowawczego zawodnicy Sokoła rocznika 2007 rozegrali w czwartek dwa mecze kontrolne. Najpierw przeciwko swoim kolegom z rocznika 2008, a następnie z zespołem z Orląt Radzyń.

Najpierw podopieczni Tomasza Czerepińskiego nie zostawili złudzeń swoim klubowym kolegom i pewnie pokonali ich 16:5. Następnie przyszedł jednak czas na trudniejsze wyzwanie. Sparing z zespołem Orląt Radzyń był rozgrywany w dość niecodziennym systemie, gdyż drużyny składały się z dziewięciu graczy. Dodatkowo składał się on z trzech tercji po 20 minut. Dla aleksandrowian była to z pewnością nowość. Zawody od początku do końca stały na bardzo wyrównanym poziomie i obie ekipy stwarzały sobie okazje bramkowe. Ostatecznie jednak to zawodnicy z Radzynia zdołali dwukrotnie pokonać naszego bramkarza, a nam pozostało osłodzić sobie porażkę trafieniem z rzutu wolnego Kacpra Jedlińskiego.