Sokół U-11/U-15: Odmienne nastroje w drużynach Tomasza Czerepińskiego

Zwycięstwo i porażkę zaliczył w ostatnich dniach dwie drużyny prowadzone przez Tomasza Czerepińskiego.

Elta Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki U-15 1:3 (1:1)

Bramki: Sołtys x 2, Żmudziński

Skład: Zasadziński – Kołodziejczyk, Urbaniak, Jędrzejczak, Pawełczyk – Lewandowski, Strzałka, Brauer, Sołtys – Gralak, Olejniczak.

Grali także: Żmudziński, Pietruszka, Nowakowski, Kuśmierek, Dalecki.

Do przerwy Sokoły mieli problemy z gospodarzami. W prawdzie otworzyli wynik, ale po pięciu minutach Elta doprowadziła do remisu. Obie bramki wpadły ze spalonych, co świadczyło o niskim poziomie sędziowania. Druga połowa nalezała w pełni do gości, co zaowocowało dwiema bramkami.
W tym tygodniu zawodnicy będą pauozować, a już 8 czerwca w piątek, Sokół podejmie w ostatnim swoim meczu UKS SMS lodz. Pierwszy gwizdek na głównym boisku MOSiR-u zaplanowany jest o godzinie 18:00

Bzura Ozorków – Sokół Aleksandrów Łódzki U-11 8:5

Bramki: Dudziński x2 , Galant, Talarek, Smolarski

Skład: Kaczanowski – Szulc, Kowalczykowski, Zieliński, Grabowski, Smolarski, Kukulski, Musiał, Dudziński, Talarek, Galant, Figlarski, Lesiak.

Niestety nie udał sie wyjazdowy mecz do Ozorkowa młodym orlikom z Aleksandrowa. 4 zwycięstwa i 4 porażki to bilans sokołów po 4 kolejkach. W sobotę zagrają u siebie z Termami Uniejów o godzinie 10. W ostatniej kolejce wyjadą do Kutna na mecz z miejscowym KS.