Sokół pokonał Znicz w drugim meczu kontrolnym

Sokół Aleksandrów w sobotę zmierzył się w Pruszkowie ze Zniczem w ramach przygotowań do rundy rewanżowej. Drużyna trenera Dawida Kroczka wygrała 2:0 po bramkach Jakuba Zagórskiego oraz Bartłomieja Maćczaka.

Dla aleksandrowian to był drugi sparing w okresie przygotowawczym i drugi wygrany. Wcześniej Sokół pokonał Pogoń Zduńską Wolę 3:0. Aleksandrowianie w meczu ze Zniczem zaczęli szybko strzelać. Już w 1. minucie gola zdobył Jakub Zagórski, następnie 4.minuty później podwyższył Bartłomiej Maćczak. Wynik utrzymał się do ostatniej minuty. Szkoleniowiec Sokoła drugi sparing z rzędu zagrał dwiema jedenastkami. Dla Znicza to był również drugi mecz w czasie tegorocznych przygotowań do ligi.

Znicz Pruszków – Sokół Aleksandrów 0:2 (0:2)
Bramki: 1 min. Jakub Zagórski, 5 min. Bartłomiej Maćczak.

Sokół Aleksandrów w pierwszej połowie: Kaniecki, Nowacki, Gieraga, Woźniczak, Szarpak, Bogołębski, Pecyna, Zagórski, Sołysiński, Matuszewski, Maćczak.

Sokół Aleksandrów w drugiej połowie: Jurek, Stolarczyk, Lis, Witasiak, Dziuba, Maschera, Horoszkiewicz, Misiak i trzech zawodników testowanych.