Sokół musi wygrać z przedostatnią Olimpią Zambrów

Szkoleniowiec Sokoła Aleksandrów nie wyobraża sobie, by w sobotę nie odnotować trzech punktów z Olimpią Zambrów. Sokół Aleksandrów w tym sezonie walczy o pierwszą ósemkę, która zagwarantuje utrzymanie w lidze. To również ogromna korzyść dla klubu.

Sezon aleksandrowianie rozpoczęli doskonale, ostatnich tygodni jednak nie można uznać do udanych. Sokół po rozegraniu 16. ligowych kolejek zajmuje 10. miejsce w lidze. W najbliższą sobotę zmierzy się z przedostatnią Olimpią Zambrów. Pozostanie jeszcze zaległy mecz z Polonią Warszawa, który zaplanowany jest na 4 grudnia.

Przypomnijmy, że po 21. rozegranych kolejkach zostanie stworzona grupa mistrzowska i spadkowa. Pierwsza ósemka będzie walczyć o lidera, a pozostałe drużyny o utrzymanie. Celem zespołu trenera Dawida Kroczka jest właśnie znalezienie się w gronie najlepszych. Jak będą wyglądać najbliższe mecze, które zadecydują o pozycji w tabeli?

28 listopada mecz z Olimpią Zamrów, 4 grudnia zaległy z Polonią Warszawa. Rok zostanie zakończony tymi wyjazdowymi spotkaniami. Następnie 13 marca zagramy u siebie z Ruchem Wysokie Mazowieckie, 21 marca na wyjeździe z RKS Radomsko. Ostatni mecz pierwszej rundy rozgrywek odbędzie się 27 marca w Aleksandrowie z Jagiellonią II Białystok.

Czy Sokół Aleksandrów po rozegraniu 21. kolejek znajdzie się w grupie mistrzowskiej?

  • Tak (61%, 25 Votes)
  • Nie (39%, 16 Votes)

Total Voters: 41

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *