Sokół lepszy od Pelikana. Ważny gol Dawida Cempy

W sobotę Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki pokonał na własnym boisku Pelikan Łowicz 1:0. Zwycięską bramkę w 69. minucie strzelił Dawid Cempa. Goście w pierwszej połowie nie wykorzystali karnego. Aleksandrowianie nadal są liderem III ligi z przewagą 4. punktów nad Legionovią Legionowo.

Po strzelonym golu zobaczyliśmy kołyskę. Jakub Szarpak nie tak dawno został po raz drugi ojcem. Piłkarze postanowili to wspólnie uczcić. Cieszy gol Dawida Cempy, który jest najlepszym strzelcem w barwach Sokoła. Piłkarz przełamał się, bo na wiosnę to była dopiero pierwsza bramka z dwunastu. Zapraszamy na skrót meczu.

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki – Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Bramka: 69′ Dawid Cempa.

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki: Kaniecki – Żwir, Gieraga, Woźniczak, Rakowski – Kasperkiewicz, Szarpak, Rozwandowicz (66′ Sarafiński), Pecyna (62′ Maćczak), Kaczmarek (90′ Ślęzak) – Cempa.

Pelikan Łowicz: Orzeł – K. Kaczorowski, Broniarek, Wawrzyński, Adamczyk – Mycka, Stolarczyk (84′ Piekarski), Kieplin, M.Kaczorowski (77′ Czapa), Wrzesinski – Szczepański (75′ Żółtowski).