Sokół II: Wysoka porażka w Łodzi

W niedzielę piłkarze rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki wybrali się do Łodzi, gdzie zagrali z rezerwami Widzewa Łódź. Podobnie jak dla pierwszej drużyny, weekend nie był udany dla drugiego zespołu, który uległ aż 1:5.

Widzewiacy wyszli na prowadzenie bardzo szybko, gdyż już w 3. minucie, kiedy naszego bramkarza pokonał Damian Kostkowski. W kolejnych dwudziestu minutach dwa gole dorzucił jeszcze Daniel Świderski i praktycznie już niewiele wskazywało na to, że nasze rezerwy podniosą się po takich ciosach. Na domiar złego, jeszcze dwie bramki przed przerwą zdobył Krystian Marcioch i do szatni schodziliśmy z bagażem pięciu bramek. Po zmianie stron honorowego gola zdobył dla naszego zespołu Adrian Marcioch, a mecz zakończył się porażką 1:5.

Widzew II Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki 5:1 (5:0)

Bramki: Daniel Świderski 3, Krystian Marcioch 2 – Adrian Marcioch

Widzew II: Mikołajczak – Wawrzeniak, Kwiek (68′ Leszczyński), Kowalski (46′ Miasopust) , Kostkowski, Przybylski (60′ Gosik), Świderski, Stankiewicz (80′ Niemiec), Niedziela, Marcioch (46′ Szymczak), Rakowski (75′ Owczarczyk)

Sokół II: Jurek – Wilanowski, Kozłowski, Bielak, Zakrzewski, Sut, Pecyna, Kozanecki (80′ Koziełek), Marcioch (80′ Grell), Ziąbka (65; Iwanek/70′ Kacprzak), Kmak