Sokół II: Strzelanina w meczu rezerw

Tuż przed meczem pierwszej drużyny, na bocznym boisku MOSiR-u wystąpiły również rezerwy zespołu z Aleksandrowa Łódzkiego. Sokół II pokonał Victorię Rąbień 6:4.

Od początku spotkania przeważała drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego i w końcu przełożyło się to na zdobycz bramkową. Źle od bramki wznowił grę golkiper gości, piłkę przejął zawodnik testowany, który rozegrał futbolówkę do Bartosza Sokołowskiego, ten odegrał ponownie koledze, a on umieścił piłkę w siatce. Ku zaskoczeniu kibiców, goście odpowiedzieli niedługo golem i było 1:1.

Stracona bramka podrażniła gospodarzy, którzy bardzo szybko ponownie wyszli na prowadzenie. Tym razem po dograniu Sebastiana Tomczaka, piłkę do siatki wpakował Sokołowski. Radość zielono-białych ponownie nie trwała długo, gdyż Victoria doprowadziła do wyrównania. Tuż przed przerwą, rezerwy zdołały jednak zdobyć kolejną bramkę. W sytuacji sam na sam nie pomylił się Krystian Koziołek. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2.

Druga odsłona rozpoczęła się lepiej dla zawodników z Rąbienia, którzy w przeciągu 25 minut wyszli na prowadzenie 4:3. Gospodarze się jednak nie poddawali i bramkę wyrównującą po zagraniu z lewego skrzydła Sebastiana Klimy zdobył Jakub Iwanek. W kolejnych minutach spotkania okazje do zdobycia bramki mieli również Dawid Rosik, Krzysztof Zdończyk oraz Mateusz Frańczak. Ten ostatni dał o sobie znać jednak dopiero dziesięć minut później i w sytuacji 2 na 1 pokonał golkipera rywali. Pięć minut później Franczak mógł się cieszyć z kolejnej bramki, która jak się potem okazało ustaliła wynik meczu.

Kolejny mecz aleksandrowianie rozegrają w sobotę w Aleksandrowie Łódzkim, a ich rywalem będzie zespół Łódzkiego Klubu Sportowego, który na co dzień gra w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Victoria Rąbień 6:4 (3:2)

Bramki dla Sokoła: Testowany, Sokołowski, Koziołek, Iwanek, Franczak 2

Skład Sokoła: Popłoński – Kozłowski, Trzmielak, Wilanowski, Iwanek, Testowany, Kacprzak, Koziołek, Testowany, Sokołowski

Grali również: Przybylski, Rosik, Franczak, Zdończyk, Stegliński, Klima