Sokół II: Strata punktów w Bedlnie

W sobotnie popołudnie, piłkarze rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki wybrali się do Bedlna, gdzie zmierzyli się z miejscowym GKS-em. Niestety do domu wrócili w niezbyt dobrych nastrojach, gdyż przegrali 0:1.

W pierwszych piętnastu minutach, aleksandrowianie powinni prowadzić już 3:0. Najpierw dwie dogodne okazje zmarnował Adrian Marcioch, który najpierw z kilku metrów trafił w poprzeczkę, a następnie uderzył obok bramki w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Później zaś, Jakub Rogalski mając dobrą okazję do strzału postanowił dogrywać i nic z tego nie wyszło. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i po dośrodkowaniu w pole karne, piłkę do siatki wpakował Michał Wiśniewski. Gra Sokoła nie wróciła już na odpowiednie tory, a w 65. minucie, drugą żółtą kartkę otrzymał Marcioch, co z pewnością nie pomogło ekipie zielono-białych. Kolejne spotkanie aleksandrowianie zagrają w niedzielę, kiedy na własnym boisku podejmować będą LKS Rosanów.

GKS Bedlno – Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:0

Bramka dla GKS-u: Michał Wiśniewski

Sokół II: Posiewała – Kozłowski, Bielak, Wilanowski, Tomczak, Knera, Szymański, Ziąbka (46′ Iwanek), Rogalski, Kozanecki (55′ Smolarski), Marcioch