Sokół II: Rezerwy rozbiły Zawiszę II Rzgów

Drugi mecz sparingowy w tym roku rozegrał zespół Sokoła II Aleksandrów Łódzki. Zielono- biali pokonali na własnym boisku Zawiszę II Rzgów 4:2.

Mecz dobrze rozpoczęli podopieczni trenera Kamila Kmiecia. Dobrym podaniem popisał się Michał Michałek, zaś zawodnik testowany umieścił piłkę w siatce. Około dziesięciu minut później wspomniany duet po raz kolejny dał znać o sobie i było już 2:0. Następnie, po błędzie defensywy Sokoła przyjezdni odpowiedzieli bramką kontaktową. Kolejnych szans zaczęli szukać natomiast gracze z Aleksandrowa, lecz bramkarz Zawiszy skutecznie interweniował przy dobrych sytuacjach Michałka oraz Kamila Kozaneckiego.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo słabo dla zielono-białych, gdyż już w pierwszej akcji rzgowianie doprowadzili do remisu. Odpowiedź była jednak błyskawiczna i ponownie zespół na prowadzenie wyprowadził Kozanecki. Następnie pokonać bramkarza w ekwilibrystyczny sposób starał się Fabian Kasierski, lecz jego strzał nożycami poszybował nad poprzeczką. Mocno z dystansu uderzał także Sebastian Tomczak, lecz futbolówka nieznacznie minęła słupek. Zawodnik ten wykazał się natomiast większą precyzją przy rzucie wolnym, który parę chwil później egzekwował i ustalił wynik spotkania.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Zawisza II Rzgów 4:2 (2:1)

Bramki dla Sokoła: zawodnik testowany- dwie, Kamil Kozanecki, Sebastian Tomczak

Skład Sokoła: Pepłoński- Wilanowski, Grell, Rosik (60’ Iwanek), Tomczak, Kacprzak (65’ Stegliński), Stegliński (46’ Kasierski), Zakrzewski (46’ Przybylski), zawodnik testowany (46’ Klima), Kozanecki (75’ Wdowiak), Michałek