Sokół II: Rezerwy również zwycięskie

W niedzielę swoje spotkanie rozgrywały rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki. Podobnie, jak pierwsza drużyna, zielono-biali sięgneli po trzy punkty, pokonując u siebie Bzurę Ozorków 2:1.

Tym razem trener Kamil Kmieć mógł skorzystać z sześciu zawodników szerokiej kadry pierwszego zespołu, a byli to: Bartosz Kaniecki, Dawid Sarafiński, Filip Matuszcztyk, Jakub Rogalski i Przemysław Woźniczak. Kolejny raz bardzo aktywny od początku spotkania był właśnie Matuszczyk, który już w 15. minucie zdołał pokonać bramkarza rywali, a jeszcze przed przerwą dorzucił jeszcze jedno trafienie. Po zmianie stron i dokonaniu kilku zmian, aleksandrowianie nie mieli już takiej przewagi i stracili jeszcze gola za sprawą strzału Juliana Karolaka. Była to jednak tylko jedna bramka, na którą było stać przyjezdnych i to aleksandrowianie mogli cieszyć się z kompletu punktó.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Bzura Ozorków 2:1 (2:0)

1:0 – Filip Matuszczyk (15′)
2:0 – Filip Matuszczyk (37′)
2:1 – Julian Karolak (75′)

Sokół II: Kaniecki (46′ Posiewała) – Trzmielak (80′ Bielak), Woźniczak, Rosik, Wdówka (74′ Wilanowski) – Smolarski, Latosek (60′ Janowski), Sarafiński, Rogalski (60′ Abramczyk), Matuszczyk (69′ Leszczyński) – Kasierski

Bzura: Graczyk – Chyliński, Fabrykowski (72′ Karolak), Gławęda, Karolak, Ratajczyk, Ziemniak, Tracz (60′ Krzewiński), Bistyga, Eljasik (82′ Błażejewski), Wdowiak