Sokół II: Rezerwy nie sprostały liderowi

W niedzielne popołudnie, rezerwy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki gościły lidera rozgrywek Andrespolię Wiśniową Górę. Goście potwierdzili tylko swoją dominację w rozgrywkach wygrywając 5:2.

Spotkanie ułożyło się od początku po myśli podopiecznych Kamila Kmiecia, którzy już w 11. minucie objęli prowadzenie po celnym strzale Mateusza Kozłowskiego. Szybko utracony gol tylko rozłościć zawodników Andrespolii, którzy niespełna 6 minut później odpowiedzi trafieniem Roberta Świątnickiego, a jeszcze przed przerwą kolejne gole dorzucili Tomasz Wachowiec i ponownie Świątnicki.

Po zmianie stron, zawodnicy z Wiśniowej Góry strzelili czwartą bramkę i praktycznie skończyły się emocje na boisku w Aleksandrowie Łódzkim. Co prawda, zielono-biali zdołali jeszcze zmniejszyć straty za sprawą bramki Dawida Sarafińskiego, lecz w ostatnich minutach Tomasz Niznikowski postawił kropkę nad “i” i goście zwyciężyli 5:2.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Andrespolia Wiśniowa Góra 2:5 (1:3)

1:0 – Mateusz Kozłowski (11′)
1:1 – Robert Świątnicki (17′)
1:2 – Tomasz Wachowiec (29′)
1:3 – Robert Świątnicki (41′)
1:4 – Dawid Fajks (57′)
2:4 – Dawid Sarafiński (76′)
2:5 – Tomasz Niżnikowski (90′)

Sokół II: Posiewała – Knera, Kozłowski, Bielak, Tomczak, Szymański, Marcioch (65′ Iwanek), Sarafiński, Stegliński, Ziąbka (75′ Zakrzewski), Kmak