Sokół II przegrywa w Rzgowie

W sobotę drużyna rezerw zmierzyła się w wyjazdowym spotkaniu z trzecią w tabeli ligi okręgowej Zawiszą Rzgów. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Gospodarze z pewnością byli faworytami w tym spotkaniu, co pokazali już na początku rywalizacji, gdy w 8′ minucie Bartosz Bronka wpakował piłkę do siatki. Od tej chwili zielono-biali musieli gonić wynik, lecz przeciwnik okazał się zbyt mocny i w drugiej połowie zdołał podwyższyć prowadzenie po dwóch trafieniach Adriana Krzemińskiego w 52′ i 75′ minucie.

Sokół II Aleksandrów Łódzki tym meczem zakończył rundę jesienną. Po 15. kolejce podopieczni trenera Kamila Kmiecia znajdują się na 12. pozycji w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Aleksandrowianie dotychczas wygrali zaledwie 3 mecze, tyle samo zremisowali i 9 razy ponieśli porażkę.

Zawisza Rzgów – Sokół II Aleksandrów Łódzki 3:0 (1:0)
Bramki: B. Bronka 8′, A. Krzemiński 52′ 75′

Sokół II Aleksandrów Łódzki: M. Abramczyk, B. Bielak, F. Kasierski, S. Klima, E. Krysiak, A. Latosek, K.. Osajda, D. Rosik, J. Stegliński, M. Wdówka, B. Kaniecki

Rezerwa: M. Pawlak, M. Rogowski, M. Franczak, A. Posiewała, B. Trzmiel, K. Zdończyk

Zawisza Rzgów: A. Bendunski, R. Kujawski, A. Krzemiński, P. Różycki, M. Bartłomiejczyk, B. Bronka, D. Dolewka, A. Kulik, M. Madejski, M. Olejnik, M. Raźny

Rezerwa: D. Marcioch, D. Szulc, M. Cander, M. Osiński, S. Pacześ