Sokół II: Porażka w Parzęczewie

Równolegle z pierwszą drużyną, swój mecz rozgrywały również rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki. Zielono-biali ulegli na wyjeździe ekipie Orła Parzęczew 0:2.

Tym razem trener Kamil Kmieć mógł skorzystać jedynie z jednego zawodnika szerokiej kadry pierwszego zespołu, a był to Jakub Rogalski, który nie wyjechał z zespołem do Łomży. Co ciekawe, zielono-białym przyszło stanąć na przeciwko drużynie, w której debiutował na ławce trenerskiej były szkoleniowiec SokołaMichał Bistuła. Pierwsza połowa nie przynioła jednak bramek, obie strony mimo tego, że próbowały sobie kreować sytuacje, nie potrafiły ich wykorzystać. Po zmianie stron, bardzo dobrze drugą odsłonę rozpoczęli gospodarze, a już po trzech minutach, piłkę do siatki wpakował Jakub Raj. Na niespełna 20 minut przed zakończeniem spotkania, kropkę nad “i” postawił jeszcze Łukasz Góralczyk i to gospodarze mogli cieszyć się z trzech puntów.

Orzeł Parzęczew – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:0 (0:0)

1:0 – Jakub Raj (48′)
2:0  – Łukasz Góralczyk (73′)

Orzeł: Król – Dębski, Jóźwiak, K.Góralczyk (55’Siwek), Czekalski, Garbacz (70’Ciesielski), Jóźwiak (88’Czajkowski), Przybyła, Ł.Góralczyk (85’Pisera), Raj, Sobczak

Sokół II: Posiewała – Bielak, Trzmielak (75’Latosek), Wilanowski (65’Rosik), Smolarski, Osajda, Leszczyński (46’Krysiak), Rogalski, Wdówka, Abramczyk, Kasierski