Sokół II: Porażka w Łodzi

W niedzielne popołudnie, ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie zaliczyli piłkarze rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki. Tym razem wybrali się do Łodzi.

Niestety w kolejnym meczu z rzędu piłkarze rezerw Sokoła Alekaksandrów Łódzki nie mogą cieszyć się z kompletu punktów. Tym razem aleksandrowianie ulegli na wyjeździe UKS-owi SMS-owi Łódź 0:2, a ostatni raz trzy punkty zdobyły 25 kwietnia w starciu z PTC Pabianice. Łodzianie wyszli w niedzielę na prowadzenie już po 20 minutach gry i taki też wynik utrzymał się do końca pierszej połowy. Rezultat długo nie ulegał zmianie, co budziło nadzieję wśród zielono-białych na wywiezie chociaż punktu. W 81. minucie padł jednak drugi gol dla gospodarzy, którzy przesądził w zasadzie o losach spotkaniach. Obecnie zawodnicy Sokoła II znajdują się na dziewiątej pozycji mając tylko dwa punkty przewagi nad dwunastym PTC. W ostatniej kolejce, podopieczni Kamila Kmiecia gościć będą Termy Uniejów.

UKS SMS Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:0 (1:0)

Sokół II: Jurek – Tomczak, Grell, Bielak, Wilanowski, Smolarek, Koziełek, Zakrzewski (65’Kozanecki), Sut, Korski (53’Ziąbka), Sokołowski (Iwanek)