Sokół II: Porażka w Głownie

Kolejne spotkanie rozegrali w weekend zawodnicy rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Tym razem zielono-biali ulegli Stali Głowno 0:3.

Tym razem trener Kamil Kmieć nie mógł liczyć na duże wsparcie zawodników z pierszego zespołu, a na mecz pojechał w okrojonym składzie. Mimo to, drużyna długo dzielnie broniła dostępu do swojej bramki. Niewiele brakowało, a do przerwy byłby bezbramkowy remis. Gospodarze zdołali jednak dopiąć swego i strzelili bramkę na 1:0, której autorem był Radosław Kuciński.

W drugiej odsłonie, Stal zdołała jeszcze dwukrotnie pokonać Patryka Kosteckiego. Najpierw w 60. minucie, gola zdobył Eryk Lebioda, a pięć minut przed końcem spotkania, aleksandrowian dobił Bahroun Safouan.

Stal Głowno – Sokół II Aleksandrów Łódzki 3:0 (1:0)

Skład Sokoła: Kostecki- Kozłowski (73′ Sitkowski) Trzmielak, Tomczak, Wilanowski, Banach, Smolarski, Klima, Sut, Leszczyński, Głowacki