Sokół II: Porażka na własnym boisku

W niedzielę piłkarze rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ulegli na własnym obiekcie z UKS-em SMS-em Łódź 1:3.

Tym razem ekipa trenera Kamila Kmiecia wzmocniona była sześcioma zawodnikami z szerokiej kadry pierwszego zespołu, a byli to: Damian Kupisz, Filip Matuszczyk, Mateusz Szymański, Michał Abramczyk, Michał Majak i Paweł Lipiec. Pierwsza połowa stała na dość wyrównanym poziomie, a kibice zgromadzeni na Rudzie Bugaj nie doczekali się bramek. Po zmianie strony byliśmy świadkami popisu w wykonaniu Macieja Masa. Zawodnik UKSu dał prowadzenie swojej drużynie w 54. minucie, a kwadrans później zdobył swojego drugiego gola. Aleksandrowianie odpowiedzieli jeszcze w 76. minucie za sprawą wykorzystanego rzutu karnego przez Filipa Matuszczyka. Mas dosłownie chwilę po wznowieniu gry, pokonał naszego golkipera po raz trzeci, tym samym ustalając wynik spotkania.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – UKS SMS Łódź 1:3 (0:0)

0:1 – Maciej Mas (54′)

0:2 – Maciej Mas (70′)

1:2 – Filip Matuszczyk k. (76′)

1:3 – Maciej Mas (77′)

Sokół II: Lipiec – Bielak (62′), Wdówka, Rosik, Majak, Szymański, Zdończyk, Abramczyk, Leszczyński (55′ Kasierski), Matuszczyk, Kupisz