Sokół II: Pewne zwycięstwo rezerw

Drużyna rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki bez trudu uparowała się z ligowym rywalem z Rosanowa. Zielono-biali zwyciężyli w niedzielę 5:0.

Podopieczni Kamila Kmiecia, wzmocnieni sporą ilością zawodników szerokiego składu pierwszej drużyny, od początku ruszylli na rywali z Rosanowa. Ataki zaowocowały bramką już w 11. minucie, kiedy do siatki trafił Dawid Sarafiński. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą wpisał się na listę strzelców pięć minut później oraz w 36. minucie. Po zzmianie stron, do siatki również trafiali zawodnicy trenujący na co dzień z pierwszą drużyną. Najpierw w 53. minucie nie pomylił się Damian Knera, a trzy minuty przez końcem regulaminowego czasu gry, skuteczny okazał się Adrian Marcioch, który bez trudu wykorzystał rzut karny.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – LKS Rosanów 5:0 (3:0)

Bramki: Sarafiński 3, Knera, Marcioch

Sokół: Posiewała – Knera, Golański (70′ Bielak), Kozłowski, Tomczak – Szymański (75′ Wilanowski), Pecyna – Korski (65′ Ziąbka), Sarafiński (85′ Kozanecki), Sut (58′ Iwanek) – Marcioch