Sokół II: Pewna wygrana w pierwszym sparingu

W piątkowe popołudnie zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki wybrali się do Rąbienia, gdzie pewnie pokonali miejscową Victorię 8:2.

Faworyzowani aleksandrowianie od początku spotkania narzucali swoje tempo gdy i bardzo szybko przejęli inicjatywę. Niedługo trzeba było czekać na pierwszego gola, który tylko rozwiązał worek z bramkami. Gole dla naszego zespołu zdobywali Fabian Kasierski x2 Jakub Iwanek, Krzysztof Sut x2, Bartosz Sokolowski Wojciech Świercz, Zawodnik Testowany. Rywali było stać za to tylko na dwa trafienia. W sobotę aleksandrowianie zagrają na Rudzie Bugaj z Kotanem Ozorków.

Victoria Rąbień – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:8

Sokół pierwsza połowa: Posiewała- Kozłowski, Bielak, Rosik, Przybylski, Smolarski, Steglinski, Leszczyński, Sut, Iwanek, Kasierski

Sokół II połowa: Posiewała- Wdówka, Banaszkiewicz, Wdowik (Sut), Tomczak, Latosek, Ziąbka, Testowany, Świercz, Testowany(Steglinski), Sokołowski (Kasierski)