Sokół II: Komplet punktów na własnym boisku

W niedzielę piłkarze rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrali kolejne spotkanie. Na własnym boisku pokonali PTC Pabianice 2:1.

Niedzielny mecz nie rozpoczął się najlepiej dla zawodników trenera Kamila Kmiecia. Już w ósmej minucie, Bartosz Kaniecki musiał skapitulować i wyciągnął piłkę z siatki. Aleksandrowianie szybko ruszyli jednak do ataków i na wyrównanie musieliśmy czekać do 30. minuty. Kolejny raz w barwach rezerw, gola zdobył Filip Matuszczyk. Ten sam zawodnik zresztą już dwie minuty później, wpisał się na listę strzelców drugi raz. Jak się później okazało były to bramki na wagę trzech punktów. Po zmianie stron żadna z ekip nie potrafiła już zaskoczyć golkipera rywali i to Sokół mógł cieszyć się z trzech punktów.

Po dwunastu kolejkach, zielono-biali z jedenastoma punktami na koncie plasują się na dwunastej lokacie. Za tydzień wybiorą się do Łodzi, gdzie zagrają z liderem – rezerwami Widzewa.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – PTC Pabianice 2:1 (2:1)

0:1 – Dawid Boratyński (8′)
1:1 – Filip Matuszczyk (30′)
2:1 – Filip Matuszczyk (32′)

Sokół: Kaniecki – Trzemilak, Wdówka, Rosik, Majak, Osajda, Smolarski, Abramczyk, Kasierski, Matuszczyk, Knera

Grał również: Klima