Sokół II: Kolejne trzy punkty

W środę zawodnicy rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem pokonali na wyjeździe PTC Pabianice 1:2.

Od początku spotkanie stało na w miarę wyrównanym poziomie, lecz to zielono-biali jako pierwsi zdołali trafić do siatki. Dokładniej uczynił to Daniel Kmak, dla którego było to pierwsze trafienie w ligowym meczu Sokoła, co prawda dopiero rezerw, ale liczymy na to, że w najbliższy weekend przełamie się również w trzeciej lidze.

Radość aleksandrowian nie trwała długo, gdyż zaledwie dwie minuty później Daniel Bedliński doprowadził do wyrównania, a kwadrans później arbiter zakończył pierwszą część gry. Po zmianie stron długo nie zapowiadało się na zmianę wyniku i obie ekipy praktycznie pogodziły się z podziałem punktów. Ostatecznie jednak to Sokół zdołał zdobyć gola na wagę zwycięstwa, a 89. minucie, bramkarza rywali pokonał Jan Kacprzak.

PTC Pabianice – Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:2 (1:1)

0:1 – Daniel Kmak (28′)
1:1 – Daniel Bedliński (30′)
1:2 – Jan Kapcrzak (89′)

Sokół II: Posiewała – Kozłowski, Grell (60′ Kacprzak), Głowiński (75′ Ziąbka), Bielak, Wilanowski, Szymański, Tomczak, Kozanecki (83′ Banaszkiewicz), Zakrzewski (68′ Iwanek), Kmak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *