Sokół II: Kolejne trzy punkty

W środę zawodnicy rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem pokonali na wyjeździe PTC Pabianice 1:2.

Od początku spotkanie stało na w miarę wyrównanym poziomie, lecz to zielono-biali jako pierwsi zdołali trafić do siatki. Dokładniej uczynił to Daniel Kmak, dla którego było to pierwsze trafienie w ligowym meczu Sokoła, co prawda dopiero rezerw, ale liczymy na to, że w najbliższy weekend przełamie się również w trzeciej lidze.

Radość aleksandrowian nie trwała długo, gdyż zaledwie dwie minuty później Daniel Bedliński doprowadził do wyrównania, a kwadrans później arbiter zakończył pierwszą część gry. Po zmianie stron długo nie zapowiadało się na zmianę wyniku i obie ekipy praktycznie pogodziły się z podziałem punktów. Ostatecznie jednak to Sokół zdołał zdobyć gola na wagę zwycięstwa, a 89. minucie, bramkarza rywali pokonał Jan Kacprzak.

PTC Pabianice – Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:2 (1:1)

0:1 – Daniel Kmak (28′)
1:1 – Daniel Bedliński (30′)
1:2 – Jan Kapcrzak (89′)

Sokół II: Posiewała – Kozłowski, Grell (60′ Kacprzak), Głowiński (75′ Ziąbka), Bielak, Wilanowski, Szymański, Tomczak, Kozanecki (83′ Banaszkiewicz), Zakrzewski (68′ Iwanek), Kmak