Sokół II: Hat-trick i wysoka wygrana

Zaraz po meczu pierwszej drużyny, zawody rozgrywały rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki. Wzmocnione posiłkami z zespołu Piotra Kupki rozgromiły Górnik Łęczyca 5:2.

Spotkanie na obiekcie MOSiRu-u w Aleksandrowie Łódzkim, lepiej rozpoczęło się dla podopiecznych Kamila Kmiecia. Już w dziesiątej minucie wynik spotkania otworzył Michał Michałek, a dziesięć minut później ten sam zawodnik dorzucił jeszcze jedno trafienie i aleksandrowianie bardzo szybko ustawili sobie mecz pod swoje dyktando. Taki też wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy i zielono-biali schodzili do szatni z dwubramkową przewagą.

Zaraz po wznowieniu gry, ambitnie ruszyli do odrabiania strat goście, a już w 48. minucie, gola dla Górnika zdobył Dawid Sarafiński. Radość zawodników z Łęczycy nie trwała długo, gdyż po chwili bramkarza gości pokonał inny były zawodnik ŁKS-u ŁódźAleksander Ślęzak. To nie był jednak koniec kanonady goli w krótkim odstępie czasu, gdyż w kolejnych pięciu minutach kibice oglądali jeszcze dwa trafienia. Najpierw na 2:3 zmniejszył straty ponownie Sarafiński, a w Sokole odpowiedział Piotr Golański. W 73. minucie kropkę nad “i” postawił jeszcze Michałek, a aleksandrowianie wygrali 5:2.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Górnik Łęczyca 5:2 (2:0)

1:0 – Michał Michałek (10′)
2:0 – Michał Michałek (20′)
2:1 – Dawid Sarafiński (48′)
3:1 – Aleksander Ślęzak (50′)
3:2 – Dawid Sarafiński (52′)
4:2 – Piotr Golański (55′),
5:2 – Michał Michałek (73′)

Sokół: Kostecki – Kozłowski, Ślęzak, Golański, Tomczak (82′ Trzmielak) – Sut, Pecyna, Kozanecki (46′ Kadłubiak), Wilanowski (46′ Porochnicki), Chojecki – Michałek (78′ Banach)