Sokół II: Bez punktów z Łęczycy

Równolegle z pierwszym zespołem na boisku w Łęczycy wybiegły rezerwy zielono-białych. Aleksandrowianie ulegli jednak miejscowemu Górnikowi 1:3.

Z racji wielu urazów w pierwszej drużynie i meczu w Morągu, trener Kamil Kmieć mógł skorzystać jedynie z Sebastiana Ostrowskiego, który wrócił do treningów po kontuzji doznanej w meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski. Wynik w Łęczycy długo nie ulegał zmianie i zapowiadało się, że do przerwy obie ekipy zejdą z bezbramkowym remisem. W 36. minucie, gola dla gospodarzy zdobył jednak Dawid Michałowicz.

Górnik bardzo szybko podwyższył prowadzenie po zmianie stron. Już po siedmiu minutach drugiej odsłony wywalczył rzut karny, którego na gola zamienił Robert Czekalski. Niespełna kwadrans później, aleksandrowian dobił Kamil Jesionowski i praktycznie pewne było, że gospodarze nie oddadzą punktów. Honorową bramkę zdobył minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Jakub Iwanek.

Górnik Łęczyca – Sokół II Aleksandrów Łódzki 3:1 (1:1)

Bramki: Michałowicz, Czekalski (k.), Jesionowski – Iwanek

Sokół II: Ostrowski – Tomczak, Przybylski, Bielak, Grell, Zakrzewski, Stegliński, Ziąbka (50′ Koziełek), Zdończyk, Kacprzak, Iwanek