Sokół grał w osłabieniu i rozstrzelał Lechię Tomaszów Maz.

To był prawdziwy festiwal strzelecki w wykonaniu piłkarzy Sokoła Aleksandrów. Drużyna trenera Dawida Kroczka wygrała 5:2 (2:0) z Lechią Tomaszów Maz. To spotkanie z pewnością mogło się podobać kibicom. Zapraszamy na skrót meczu oraz konferencję prasową.

W tym meczu Sokół Aleksandrów pokazał się z jak najlepszej strony. Już w 39. minucie po golu Kacpra Dziuby prowadził 1:0. Za chwilę było już 2:0 po bramce Damiana Nowackiego. Pod koniec pierwszej części gry za dwie żółte kartki boisko opuścił Tomasz Bogołębski. Wydawało się, że w drugiej połowie aleksandrowianie będą bronić wyniku. Zagrali świetnie, bo w ciągu kolejnych 45. minut zdobyli jeszcze trzy bramki. Lechia odpowiedziała jedynie dwoma trafieniami. Zobaczcie skrót meczu i konferencję prasową z udziałem trenera Lechii Daniela Myśliwca oraz szkoleniowca Sokoła Dawida Kroczka.

Sokół Aleksandrów – Lechia Tomaszów Maz. 5:2 (2:0)
Bramki: 39. Dziuba, 42. Nowacki, 47. Gieraga, 66. Gieraga, 81. Maćczak – 56. Bąkowicz, 88. Marcioch.

Skład Sokoła: Kaniecki – Nowacki (55. Zagórski), Gieraga, Woźniczak, Szarpak (83. Lis) – Stolarczyk (55. Sołtysiński), Bogołębski, Witasiak, Dziuba – Pecyna, Maćczak (88. Misiak).