Sokół gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Już w najbliższy weekend odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem nie zabraknie również akcentów klubu z Aleksandrowa Łódzkiego.

Na ulicach naszego miasta będzie można spotkań wolontariuszy z puszkami w towarzystwie naszych klubowych maskotek oraz zawodników pierwszego zespołu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy drobne upominki. Dodatkowo na finałowej licytacji na scenie, która znajdować się będzie na Placu Kościuszki będzie można zdobyć koszulkę Łukasza Chojeckiego z podpisami wszystkich zawodników Sokoła. Dodatkowo na aukcję internetową zostałą podarowana koszulka Michała Brudnickiego zawierająca również autografy całej drużyny.

Zapraszamy do licytacji i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *