Następne spotkanie
Start Otwock
Otwock
4 października, godz. 14:00
Poprzednie spotkanie
Legia II Warszawa
Aleksandrów Łódzki
27 września, godz. 15:00
Partnerzy
"Nowy-stary" Prezes

Dziś w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji miały miejsce wybory uzupełniające do Zarządu Tow...


PP: Krośniewianka na drodze Sokoła

Dziś, w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu łódzkiego. Zawodnicy Sokoła zmierzą się z na wyjeździe z Krośniewianką Krośniewice - liderem łódzkiej A klasy (gr. III). Mecz zostanie rozegrany 15 października o godz....

PP: Sokół nadal w grze

Zawodnicy Sokoła Aleksandrów pokonali w wyjazdowym spotkaniu Włókniarza Pabianice 1:2 i awansowali do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski.

Gospodarze tylko przez około trzydzieści minut grali z zielono-białymi jak równy z równym. W 21. minucie gracze Włókniarza wys...

Poszli za ciosem

Drugie zwycięstwo z rzędu odniosła najmłodsza grupa piłkarska Sokoła, rywalizująca w rozgrywkach na szczeblu Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Podopieczni trenera Kamila Kmiecia (rocznik 2005) wygrali z Włókniarzem Łódź 7:3.

Spotkanie przebiegało pod dyktando aleksa...

Pokonali Borutę

Zawodnicy z rocznika 2002 (Łódzka Klasa D1 Młodzik gr. I) odnieśli drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie. Podopieczni trenera Dominika Dębowskiego nie dali szans Borucie Zgierz, wygrywając aż 5:0. Aleksandrowianie od początku do końca kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń i gdyby ...

Udany rewanż z Widzewem

Sokół Aleksandrów pokonał Widzew Łódź 3:1 i wrócił na drugie miejsce w ligowej tabeli. Bramki dla zielono- białych zdobywali Jakub Bistuła, Jakub Rogalski i Krystian Klimczak.

Pierwszy strzał oglądaliśmy w 15 minucie meczu. Po rzucie rożnym piłka spadła przed pole...

Rezerwy nie zatrzymały lidera

Wczoraj rozegrana została 9. kolejka Łódzkiej Klasy Seniorów, zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów nie zdołali zatrzymać rozpędzonego lidera "okręgówki" - Andrespolii Wiśniowa Góra, ulegając na własnym stadionie 1:4.

Początek spotkania z pewnością nie zapowiadał t...

Ceramika lepsza po raz drugi

W II lidze wojewódzkiej trampkarz C2 rozpoczęły się mecze rewanżowe. Zawodnicy Sokoła Aleksandrów zmierzyli się na wyjeździe z Ceramiką Opoczno, a więc liderem rozgrywek.

Niestety podopieczni trenera Adama Westfala po raz drugi w tym sezonie musieli uznać wyższ...

Archiwum

2009-2013 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by JOEYstudio.win.pl
Created by WebHome.pl