Następne spotkanie
Pogoń Grodzisk
Grodzisk Mazowiecki
19 kwietnia, godz. 11:00
Poprzednie spotkanie
Mazur Karczew
2:1
Aleksnadrów Łódzki
12 kwietnia, godz. 16:00
Partnerzy


Michał Bistuła trenerem se...

Nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny Sokoła Aleksandrów został trener Michał Bistuła, który prowa...


Druga porażka rocznika 2003

Dziś pierwszy mecz na własnym stadionie w rundzie rewanżowej rozegrali zawodnicy z rocznika 2003. Niestety aleksandrowianie nie mogą zaliczyć inauguracji do udanych, gdyż przegrali oni ze swoimi rówieśnikami z Elty Łódź aż 1:7.

Zdecydowanie spotkanie nie przebiegało po...

Nasi grają, kadra zwycięża

Zawodnicy Sokoła Aleksandrów (Wojewódzka Liga Deyna) - Mateusz Szymański i Mateusz Fiks, zagrali w minioną środę (16.04) w meczu Łódzkiego ZPN z Warmińsko-Mazurskim ZPN. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem łodzian 3:1, a obaj gracze "zielono-białych" zaliczyli występy w pełnym ...

Zawiodła skuteczność

Wczoraj (15 kwietnia) drużyna Sokoła Aleksandrów (rocznik 2002) przegrała na własnym boisku z Włókniarzem Konstantynów 0:1. W następnej kolejce aleksandrowianie zmierzą się na wyjeździe z Włókniarzem Pabianice.

Od początku spotkania inicjatywę posiadali zawodnicy pr...

Damian Ostrowski nowym trenerem rezerw

Wczoraj (15 kwietnia), Zarząd Towarzystwa Sportowego "Sokół" Aleksandrów podjął decyzję, że funkcję szkoleniowca piątoligowych rezerw obejmie Damian Ostrowski. Zastąpił on na tym stanowisku trenera Michała Bistułę, który w poniedziałek przejął obowiązki trenera pierwszej druż...

Nowy trener, ale czy nowe nadzieje?

To sezon pełen sensacji, odejść, zmian i właściwie nie wiadomo jakich oczekiwań. Natomiast jedno wiemy, że cel jest jeden – utrzymać drużynę w III lidze. Czy to się uda? Kto tego dokona, a kto spuści zespół? Niemal każdy w klubie i wśród fanów zadaje sobie to pytanie.
...

Boruta wypunktował Sokół

Zawodnicy Sokoła Aleksandrów (2001) nie wykorzystali swojej szansy i we wczorajszym spotkaniu rozgrywek klasy Górski B musieli uznać wyższość lepiej dysponowanego rywala ze Zgierza.

Przez pierwsze 10. minut spotkania gra była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w ...

Dlaczego zrezygnował?

Dziś funkcję pierwszego trenera Sokoła Aleksandrów pełnić przestał Łukasz Wijata. Szkoleniowiec prowadził „zielono-białych” od 16 października ubiegłego roku. Jakie były pobudki podjęcia decyzji o rezygnacji z pełnionego stanowiska?

- Na pewno decyzja o rezygna...

2009-2013 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by JOEYstudio.win.pl
Created by WebHome.pl