Następne spotkanie
Zjednoczeni Stryków
Aleksandrów Łódzki
31 stycznia, godz,. 11:00
Poprzednie spotkanie
Ner Poddębice oraz Włókniarz Pabianice
2:2 i 0:2
Aleksandrów Łódzki
24 stycznia, godz,. 11:00/13:30
Partnerzy
Zagrają o Puchar Dyrektora

W najbliższą sobotę (31 stycznia) w hali Szkoły Podstawowej w Rąbieniu odbędzie się turniej piłk...


Topinterior partnerem biznesowym Sokoła!

Miło nam poinformować, że do grona partnerów biznesowych Sokoła Aleksandrów dołączyła firma Topinterior. Umowa została zawarta do 30 czerwca br. z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

Firma Topinterior jest wiodącym sprzedawców gresów, glazury i terak...

Victoria pierwszym rywalem rezerw

30 stycznia (piątek) drużyna rezerw rozegra pierwszy z zaplanowanych na okres przygotowawczy dziewięciu meczów kontrolnych. Aktualna formę piątoligowców sprawdzi trzecia "siła" łódzkiej B-klasy (gr. I) - Victoria Rąbień.

Mecz zostanie rozegrany na obiekcie Miejskiego O...

Pierwszy sparing rocznika 2002

W czwartek (29 stycznia) pierwszy tegoroczny sparing rozegrają zawodnicy z rocznika 2002. Podopieczni trenera Dominika Dębowskiego o godz. 18 podejmą ekipę Włókniarza Zgierz, z którym rywalizują także w łódzkiej klasie Młodzik D1 gr. I.

Spotkanie zostanie rozegrane na b...

Szóste miejsce rocznika 2000

W sobotę (24 stycznia) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zgierzu rozegrany został Turniej Noworoczny w futsalu organizowany przez zgierski Włókniarz. W zmaganiach udział wzięło dziesięć drużyn z terenu województwa łódzkiego.

Podopieczni trenera Rados...

Piąte miejsce młodych aleksandrowian

Dziś (25 stycznia), w ozorkowskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Traugutta 2) odbył się turniej w piłce nożnej halowej „Ozorków Cup 2015”, w którym rywalizowali zawodnicy z rocznika 2004. Główne trofeum padło łupem Kolejarza Łódź, zielono-biali natomiast musie...

Włókniarz ponownie lepszy od Sokoła

W drugim, z zaplanowanych na dziś meczów kontrolnych Sokół Aleksandrów, złożony z zawodników testowanych oraz juniorów przegrał z liderem łódzkiej „okręgówki” Włókniarzem Pabianice 0:2.

Pierwsze dwa kwadranse należały do zielono-białych. Niestety podopieczni ...

Zremisowali z Nerem

W pierwszym z dzisiejszych sparingów Sokół Aleksandrów zremisował z trzecią „siłą” IV ligi, Nerem Poddębice, 2:2. Bramki strzelali, dla aleksandrowian: Łukasz Chojecki oraz Damian Knera, a dla gości Igor Świątkiewicz oraz Joachim Pabijańczyk.

Poddębiczanie zaskoc...

Archiwum

2009-2013 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by JOEYstudio.win.pl
Created by WebHome.pl