Następne spotkanie
Poprzednie spotkanie

sonda
brak sond
Partnerzy
WESPRZYJ KLUB
PRZEKAŻ 1% NA KLUB


KALENDARZ


SPONSOR STRATEGICZNY


SPONSORZY
Partnerzy techniczni


Partnerzy biznesowi
PATRONI MEDIALNI
PARTNERZY


STATUT TS SOKÓŁ
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE STATUTEM
STATUT
W celu poprawnego działania strona korzysta z technologii coookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażają Państwo na to zgodę. Jeśli jednak nie wyrażają Państwo zgody, prosimy zmienić ustawienia przeglądarki.
więcej wiem, zamknij
RAZEM TWORZYMY SIŁĘ!!!!!!
ZAPRASZAMY NA MECZE SEZON 2016/2017"Auta z USA" partnerem Sokoła!

Miło nam poinformować, że do grona partnerów biznesowych naszego klubu dołączyła firma „Auta z USA”. Umowa obowiązywała będzie przez co najmniej sezon, do 30 czerwca 2017 roku.

Nasz nowy partner to firma zajmująca się skupem i importem aut, motocykli oraz łodzi z t...

Sokół nie dał rady Warcie

W drugim z sobotnich sparingów Sokół KONSPORT Aleksandrów uległ, na boisku w Rudzie Bugaj, spadkowiczowi z III ligi łódzko-mazowieckiej, Warcie Sieradz 1:2. Gola dla zielono-białych zdobył Mikołaj Zwoliński.

Jako pierwsi, zagrożenie pod bramką rywala stworzyli aleksan...

Pewne zwycięstwo nad Żyrardowianką

W pierwszym z sobotnich meczów kontrolnych, Sokół KONSPORT Aleksandrów wygrał z czwartoligową Żyrardowianką Żyrardów 7:0, a hat-trickiem popisał się Patryk Pietrasiak.

Aleksandrowianie od pierwszych minut przejęli inicjatywę, a wynik po nieco ponad pięciu minutach m...

Kolejne dwa sprawdziany zielono-białych

W nadchodzącą sobotę (23 lipca) Sokół KONSPORT Aleksandrów rozegra kolejne dwie gry kontrolne. Podopieczni trenera Michała Bistuły zmierzą się z czwartoligowcami – Żyrardowianką Żyrardów oraz Wartą Sieradz. Oba spotkanie odbędą się na boisku w Rudzie Bugaj, odpowiednio o godz....

Sokół zremisował z Jarotą

W środowe popołudnie Sokół KONSPORT Aleksandrów rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem podopieczni trenera Michała Bistuły zmierzyli się z trzecioligową Jarotą Jarocin. Spotkanie odbyło się w Uniejowie.

Od pierwszych minut, inicjatywę w rozgrywaniu piłki posiada...

Rezerwy już trennują

Do treningów powrócili zawodnicy Sokoła II Aleksandrów, przygotowujący się do kolejnego sezonu w łódzkiej klasie okręgowej. Podopieczni duetu trenerskiego Piotr Soczyński-Kamil Kmieć będą szlifować formę na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zielono-bia...

Wkrótce poznamy nowych Partnerów SOKOŁA

W okresie przygotowawczym karuzela transferowa rozkręciła się na dobre, Zarząd TS SOKÓŁ nie zwalnia tempa i wkrótce przedstawi nowych PARTNERÓW biznesowych naszego klubu. ...


2009-2015 TS SOKÓŁ All rights reserved