Następne spotkanie
Aleksandrów Łódzki
Poprzednie spotkanie
Broń Radom
1:0
Aleksandrów Łódzki
14.11, godz. 11:00
sonda
brak sond
Partnerzy
WESPRZYJ KLUB
PRZEKAŻ 1% NA KLUB


KALENDARZ


SPONSOR STRATEGICZNY


SPONSORZY


Partnerzy techniczni


Partnerzy biznesowi
PATRONI MEDIALNI
PARTNERZY


STATUT TS SOKÓŁ
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE STATUTEM
STATUT
W celu poprawnego działania strona korzysta z technologii coookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażają Państwo na to zgodę. Jeśli jednak nie wyrażają Państwo zgody, prosimy zmienić ustawienia przeglądarki.
więcej wiem, zamknij
Na inaugurację z Oskarem Pr...

Poznaliśmy długo wyczekiwany terminarz III ligi (gr. łódzko-mazowieckiej). Jak już wcześniej było ...

UWAGA DZIEWCZYNY
ZAPRASZAMY NA TRENINGIJakub Rogalski: "Moim celem jest grać w piłkę"

Zapraszamy do lektury wywiadu z Jakubem Rogalskim – juniorem, zawodnikiem szerokiej kadry trzecioligowego zespołu oraz jednej z nadziei aleksandrowskiego futbolu.

Jak wyglądały Twoje pierwsze piłkarskie kroki?
Jakub Rogalski: Swoje pierwsze kroki stawiał...

ŁZPN: W styczniu losowanie Pucharu Polski

W połowie stycznia przyszłego roku Łódzki Związek Piłki Nożnej planuje przeprowadzenie losowania par ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Dokładny termin będzie znany tuż po Nowym Roku.

Na tym etapie rozgrywek wezmą udział po dwie najlepsze drużyny...

Siódme miejsce rocznika 2003

W minioną niedzielę (22 listopada) zawodnicy z rocznika 2003 uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Halowym o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Młodzi aleksandrowianie zajęli siódme miejsce w dziesięciozespołowej stawce. Turniej wygrał zespół Andrespolii Wiśniowa Góra, któ...

Podsumowanie rundy - V liga

Przyzwoitą rundę jesienną zaliczyli zawodnicy rezerw Sokoła. Podopieczni trenera Piotra Soczyńskiego na półmetku zmagań w łódzkiej klasie okręgowej zajmują szóste miejsce. To z pewnością przyzwoita pozycja, aby na wiosnę nie czuć na plecach oddechu rywali.

Prze...

"Zieloni" rozpracowali "pomarańczowych"

W sobotnie popołudnie zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów wewnętrzną grę kontrolną, odbywając tym samym jedne z ostatnich zajęć w tym roku. Grano 2x40 minut, a wyboru składów dokonał trener Piotr Soczyński.

Udział w zajęciach wzięło trzech zawodników z pierwszego...

Powalczą o Puchar

Znamy już wszystkich uczestników wojewódzkich finałów okręgowego Pucharu Polski. Faza ćwierćfinałowa zapowiada się niezwykle interesująco, ponieważ zobaczymy w niej aż sześć drużyn, występujących na co dzień w III lidze łódzko-mazowieckiej, jednego czwartoligowca i jeden zesp...

M. Bistuła: "Cel jest nadal taki sam..."

Sokół Aleksandrów po rundzie jesiennej jest liderem III ligi łódzko-mazowieckiej. Jednym z głównych architektów tego sukcesu jest trener zielono-białych, Michał Bistuła. Zapraszamy do lektury wywiadu ze szkoleniowcem aleksandrowian.

Panie trenerze – jaka jest recept...

Archiwum

Wejdź do archiwum


2009-2015 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by Joey
Oryginalna wersja WebHome.pl