Następne spotkanie
Broń Radom
Radom
3 września, godz. 19:00
Poprzednie spotkanie
Pogoń II Siedlce
3:0
Aleksandrów Łódzki
30 sierpnia, godz. 16:00
Partnerzy
Podtrzymali zwycięską pass...

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli zawodnicy Sokoła Aleksandrów. Tym razem, podopieczni trenera Mic...


Kto będzie lepszy w gminnych derbach?

W najbliższą środę (3 września) o godz. 17:00 na boisku w Rąbieniu rozegrane zostaną małe gminne derby. W spotkaniu w ramach I rundy okręgowego Pucharu Polski zmierzą się ze sobą Victoria Rąbień oraz Sokół II Aleksandrów.

Rąbienianie występują aktualnie w B klas...

Nabór do grup piłkarskich

Sokół Aleksandrów ogłasza nabór do drużyny piłkarskiej wszystkich chłopców z rocznika 2006. Trenerem grupy jest Piotr Klepczarek. Były zawodnik klubów Ekstraklasy oraz zdobywca Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok.

Pierwszy trening grupy odbędzie się w najbliższy...

Przełamanie rezerw

Rezerwy Sokoła Aleksandrów odniosły pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie. Podopieczni trenera Damiana Ostrowskiego pewnie pokonali Włókniarza Konstantynów 4:2.

Od początku spotkania wyraźną przewagę posiadali aleksandrowianie. Goście swoich szans upatrywali w st...

SMS okazał się skuteczniejszy...

Na inaugurację rozgrywek zawodnicy Sokoła Aleksandrów występujący w Łódzkiej klasie Trampkarz C1 (rocznik 2000) zmierzyli się z UKS SMS Łódź. Po meczu walki zielono-biali musieli uznać wyższość łodzian.

W 8. minucie Mateusz Leszczyński sfaulował przy linii...

Centrum Ubezpieczeń partnerem Sokoła

Mamy zaszczyt przywitać w gronie naszych partnerów biznesowych kolejną aleksandrowską firmę. Tym razem zaufali nam Państwo Marcin i Agnieszka Sadowscy, prowadzący Centrum Ubezpieczeń. Umowa obowiązywała będzie do czerwca przyszłego roku.

Centrum Ubezpieczeń specjalizu...

Na inaugurację z Widzewem Łódź

Już jutro zawodnicy Sokoła Aleksandrów (junior młodszy) zainaugurują sezon wyjazdowym meczem z Widzewem Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godz.13:30, a gracze obu drużyn rywalizować będą na obiektach CHKS-u.

Zielono-biali mają za sobą okres przygotowawczy, w kt...

Czwarta szansa rezerw

W nadchodzący weekend zostanie rozegrana 4. kolejka Łódzkiej Klasy Seniorów. Zawodnicy Sokoła Aleksandrów zmierzą się z Włókniarzem Konstantynów. Spotkanie odbędzie się na płycie bocznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek meczu w niedzielę (31 sierpnia) o godz. 15:00...

2009-2013 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by JOEYstudio.win.pl
Created by WebHome.pl