Następne spotkanie
Łódzki Klub Sportowy
Łódź
11.07
Poprzednie spotkanie
Polonia Warszawa
0:5
Aleksandrów Łódzki
06.06, godz. 17:00
Partnerzy
WESPRZYJ KLUB
PRZEKAŻ 1% NA KLUB


Po ostatnim gwizdku: Jakub B...

Drużyna juniorów młodszych występująca w zakończony sezonie w wojewódzkiej lidze B1 zajęła wysok...

UWAGA DZIEWCZYNY
ZAPRASZAMY NA TRENINGIKONSPORT przedłużył umowę sponsorską

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma KONSPORT zdecydowała się wesprzeć Sokół przez kolejny sezon. Nowa umowa obowiązywała będzie do 30 czerwca 2016 roku, a logo firmy znajdzie się na koszulkach trzecioligowej drużyny seniorów. Współpraca na poprzednich warunkach układała ...

Trzech nowych w Sokole

Transferowa karuzela nie ruszyła jeszcze na dobre, a szeregi Sokoła zdążyło już zasilić trzech nowych graczy. Mowa o Michale Czaplarskim, Łukaszu Marciniaku oraz Karolu Domżale.

Dwóch pierwszych w ostatnich latach reprezentowało barwy innego trzecioligowca - Omegi Kle...

Warbed partnerem Sokoła

Mamy zaszczyt przywitać w gronie naszych partnerów biznesowych kolejną firmę. Tym razem zaufało nam przedsiębiorstwo budowlano-projektowe - Warbed. Umowa obowiązywała będzie co najmniej do czerwca przyszłego roku.

Firma budowlano-projektowa Warbed specjalizuje się w pro...

Sokół zagra także z Zawiszą

Do zaplanowanych jak dotąd siedmiu meczów sparingowych Sokoła doszedł kolejny. Podopieczni trenera Michała Bistuły, w ramach letnich przygotowań dodatkowo zmierzą się z Zawiszą Rzgów. W ubiegłym sezonie błękitno-biali zajęli 11. miejsce w IV lidze.

Przypomnijmy, że...

Udane testy Bierżyńskiego

20-letni wychowanek Sokoła, Damian Bierżyński przebywa na testach w Górniku Zabrze, zespole występującym na co dzień w Ekstraklasie. Stoper zielono-białych wypadł tak dobrze, że szkoleniowiec zabrzan, Józef Dankowski postanowił zabrać go na obóz przygotowawczy do Opalenicy.

Rezerwy lepsze od juniorów

W ramach wspólnego zakończenia sezonu piłkarskiego 2014/2015 rezerwy Sokoła rozegrały mecz sparingowy z młodszymi kolegami, występującym na co dzień w I lidze wojewódzkiej B1. Spotkanie było bardzo zacięte, okraszone siedmioma golami. Grano 2x30 minut.

Dość niespodzie...

Bierżyński na testach w Górniku Zabrze

Wychowanek Sokoła, Damian Bierżyński otrzymał zaproszenie na sześciodniowe testy do Górnika Zabrze- siódmej drużyny Ekstraklasy ubiegłego sezonu. Potrwają one od środy (24 czerwca) do przyszłego poniedziałku (29 czerwca) włącznie.

W minionym sezonie Bierżyński<...

Archiwum

2009-2013 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by JOEYstudio.win.pl
Created by WebHome.pl