Następne spotkanie
Pogoń II Siedlce
Aleksandrów Łódzki
30 sierpnia, godz. 16:00
Poprzednie spotkanie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
Grodzisk Mazowiecki
23 sierpnia, godz. 17:00
Partnerzy
Damian Radowicz zawodnikiem ...

Damian Radowicz został nowym piłkarzem Sokoła. 24-letni pomocnik podpisał półroczny kontrakt z opcj...


Pracowali nad formą w Żerkowie

W dniach 16-23 sierpnia zawodnicy Sokoła z rocznika 2000 przebywali na obozie w Żerkowie k. Jarocina. Podczas tygodniowego pobytu zielono-biali pracowali przede wszystkim nad walorami motorycznymi – siłą, wytrzymałością oraz szybkością.

Aleksandrowianie rozegrali również...

Najmłodsi sprawdzą się w Wiśniowej Górze

Jutro (29 sierpnia) kolejne spotkanie w ramach Łódzkiej Klasy E2 Orlik Grupa II rozegrają chłopcy z rocznika 2005 i młodsi. Podopieczni trenera Kamila Kmiecia zmierzą się w wyjazdowym meczu z Andrespolią Wiśniowa Góra (godz. 16:00). Przypomnijmy, że aleksandrowianie w miniony wtorek mi...

Pierwsze punkty rezerw

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie trzeciej kolejki Łódzkiej Klasy Seniorów pomiędzy Startem Brzeziny a Sokołem II Aleksandrów. Jeden punkt dla zielono-białych uratował Marcin Pętela.

Jako pierwsi prowadzenie objęli gospodarze. Już w 10. minucie podopieczni trene...

Porażka na inaugurację

W dniu dzisiejszym rozgrywki zainaugurowali młodzi zawodnicy Sokoła występujący w łódzkiej klasie Orlik E2 (rocznik 2005). Dla znakomitej większości tych chłopców był to pierwszy w życiu mecz o ligowe punkty.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zielono-biały...

Lady Kama partnerem Sokoła

Dziś do grona partnerów biznesowych Sokoła Aleksandrów dołączyła firma Lady Kama. Umowa będzie obowiązywała do czerwca 2015 roku.

- Dziękujemy Panu Karolowi Miszczakowi za wsparcie naszego klubu. To niezwykle ważne, aby kluby sportowe otrzymywały wsparcie od lokalnych ...

Do trzech razy sztuka?

Jutro (27 sierpnia) o godz. 17:00 zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów staną przed trzecią szansą na zdobycie pierwszych ligowych punktów w tym sezonie. Podopieczni trenera Damiana Ostrowskiego udadzą się na mecz wyjazdowy, w którym zmierzą się ze Startem Brzeziny.

Jak d...

Druga porażka rezerw

We wczorajszym meczu rezerwy Sokoła Aleksandrów przegrały z Zawiszą II Rzgów 1:2. Honorowe trafienie dla podopiecznych trenera Damiana Ostrowskiego zaliczył Rafał Kuchciak.

To, że rzgowianie nie przyjechali się bronić pokazał pierwszy kwadrans spotkania. Goście już w 1...

Archiwum

2009-2013 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by JOEYstudio.win.pl
Created by WebHome.pl