Następne spotkanie
GKP Targówek
Aleksandrów Łódzki
25 października, godz. 11:00
Poprzednie spotkanie
Radomiak Radom
1:0
Radom
19 października, godz. 14:00
Partnerzy
XVII MŚ ITKF w Karate Trady...

W dniach 24-25 października w szwajcarskiej Genewie odbędą się XVII Mistrzostwa Świata ITKF w Karate...


Dzielna walka najmłodszych ligowców

W dzisiejszym meczu Łódzkiej Klasy Orlik E2 (gr. II) zawodnicy Sokoła zmierzyli sę w wyjazdowym meczu z drużyną Sport Perfect - trzecią siłą ligi. Niestety, rywal okazał się lepszy i ostatecznie wygrał 2:0.

Należy jednak podkreślić waleczność, wolę walki i konsekw...

A.Westfal wraca na ławkę trenerską

Decyzją Zarządu Towarzystwa Sportowego "Sokół" do pracy na stanowisku trenera drużyny rocznika 2001 przywrócony zostaje Adam Westfal. Jednocześnie Zarząd pragnie przeprosić wszystkich zainteresowanych zbyt pochopną decyzją....

Murdom partnerem Sokoła!

Do grona partnerów biznesowych Sokoła Aleksandrów dołączyła firma Murdom, przedsiębiorstwo budowlane zajmujące się głównie realizacją projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Umowa potrwa co najmniej do końca czerwca przyszłego roku.

...

Trwa niemoc rezerw

Zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów nie sprostali Orłowi Parzęczew, przegrywając na boisku rywala 2:0. Zielono-biali nie wygrali od pieciu spotkań.

Gospodarze bardzo szybko, bo już w 14. minucie objęli prowadzenie. Przed polem karnym Sokoła piłkę otrzymał Tomasz Cza...

Lider okazał się zbyt mocny

Sokół Aleksandrów przegrał w wyjazdowym spotkaniu z Radomiakiem Radom 1:0. Jedyną bramkę strzelił Krystian Puton. Dzięki temu zwycięstwu radomianie utrzymali się na pozycji lidera, natomiast Sokół, z dorobkiem 20. punktów, zajmuje szóstą lokatę.

Pierwsze dwa kwadran...

Zabrakło skuteczności

Ponownie o dużym pechu mogą mówić podopieczni trenera Damiana Ostrowskiego. Zawodnicy z rocznika 2004 po raz kolejny pozwolili "wyszarpać" sobie zwycięstwo.

Przez większość spotkania młodzi piłkarze Sokoła posiadali jednobramkowe prowadzenie. Niestety, pod koniec drugie...

W niedzielę zagrają z liderem

W niedzielę zawodnicy Sokoła Aleksandrów udadzą się do Radomia na mecz z tamtejszym Radomiakiem - liderem III ligi (gr. łódzko-mazowieckiej). Początek spotkania o godz. 14:00. Niedzielne zawody poprowadzi Łukasz Gudyn z Wydziału Sędziowskiego Warszawa.

W minionej kolejce...

Archiwum

2009-2013 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by JOEYstudio.win.pl
Created by WebHome.pl