Następne spotkanie
WKS Wieluń
Wieluń
20 września, godz. 16:00
Poprzednie spotkanie
Omega Kleszczów
Aleksandrów Łódzki
17 września, godz. 16:00
Partnerzy
Dwa oblicza Sokoła

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie w ramach 10. kolejki III ligi (gr. łódzko mazowieckiej) pomięd...


Łodzianie okazali się lepsi

Zawodnicy z rocznika 2002 przegrali wczoraj ze swoimi rówieśnikami reprezentującymi barwy Łódzkiego Klubu Sportowego 3:0. Po czterech kolejkach zielono-biali zajmują siódme miejsce w dwunastoosobowej stawce.

Od początku spotkania przewagę posiadali gospodarze, którzy kilk...

Kolejna porażka trampkarzy

Wciąż właściwego rytmu nie mogą znaleźć zawodnicy występujący w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej Trampkarz C2 (rocznik 2001). Podopieczni trenera Adama Westfala ulegli wczoraj na wyjeździe Startowi Brzeziny 5:4.

Po sześciu kolejkach zielono-biali z dorobkiem trzech pun...

Rozgromili rywala

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie podopieczni trenera Radosława Wasiaka (rocznik 2000). Młodzi aleksandrowianie rozgromili na płycie główniej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Górnik Łęczyca aż 12:0.

Od początku spotkania zdecydowaną przewagę posiadal...

PortaLis partnerem Sokoła

Kolejnym przedsiębiorcą, który postanowił wesprzeć nasz klub jest Pan Jacek Lis, właściciel firmy PortaLis, zajmującej się produkcją mebli na wymiar, w tym mebli kuchennych i szaf wnękowych na wymiar. Umowa obowiązywała będzie do czerwca przyszłego roku.

- Pan Jacek...

Z Włókniarzem w Pucharze

W II rundzie okręgowego Pucharu Polski zawodnicy Sokoła Aleksandrów zmierzą się z beniaminkiem łódzkiej Klasy Okręgowej - Włókniarzem Pabianice. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku rywala 1 października (środa) o godz. 15:30.

Poniżej prezentujemy pełen zestaw par I...

Wieluń sprawdzi formę Sokoła

Jutro (20 września) zawodnicy Sokoła Aleksandrów zmierzą się na wyjeździe z WKS Wieluń. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 10. kolejki III ligi (gr. łódzko-mazowieckiej). Pierwszy gwizdek rozbrzmi punktualnie o godz. 16.

W minionej kolejce obie ekipy dopisały do swoje...

POLPROM partnerem Sokoła

Do grona partnerów biznesowych Sokoła Aleksandrów dołączyła firma Polprom specjalizująca się w serwisie sprzętu elektronicznego oraz sprzedaży komponentów komputerowych. Umowa obowiązywała będzie do czerwca 2015 roku.

- Każdy kibic na hasło: "SOKÓŁ" otrzyma pięci...

Archiwum

2009-2013 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by JOEYstudio.win.pl
Created by WebHome.pl