Następne spotkanie
Łódzki Klub Sportowy
07.03
Poprzednie spotkanie
Boruta Zgierz
3:0
Aleksandrów Łódzki
28.02, godz. 11:00
Partnerzy
Przekaż 1% podatku na TS So...

Od 1 stycznia do 30 kwietnia 2015 roku mamy cztery miesiące na to, aby rozliczyć się z Urzędem Skarbo...


PGKiM sponsorem Sokoła!

Niezmiernie miło nam poinformować, że do grona sponsorów Sokoła dołączyło Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Współpraca potrwa do końca br., a loga spółki znajdą się na strojach piłkarskich drużyny juniorów.

- Cieszymy się, że zaufało nam ...

Sokół lepszy od Startu Łódź

W sobotnie przedpołudnie kolejny mecz kontrolny rozegrali zawodnicy z rocznika 2000. Podopieczni trenera Radosława Wasiaka zmierzyli się z o rok starszymi kolegami, reprezentującymi barwy Startu Łódź.

Mecz rozpoczął się od ataków zielono-białych lewym skrzydłem. Tam s...

Drugie miejsce rocznika 2004

W sobotę (28 lutego) w hali Szkoły Podstawowej w Rąbieniu odbyła się I edycja halowego turnieju piłki nożnej o Puchar Wiceprezesa Towarzystwa Sportowego „Sokół” w Aleksandrowie Łódzkim. Udział w nim wzięło dziewięć drużyn z rocznika 2004.

Zespoły rywalizowały...

Sokół lepszy od Boruty

Przygotowujący się do rundy rewanżowej w III lidze (gr. łódzko-mazowieckiej) piłkarze Sokoła Aleksandrów rozegrali przedostatnim sparing w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Michała Bistuły wypunktowali czwartoligowego Borutę Zgierz, wygrywając 3:0.

W pierwsz...

Rezerwy minimalnie lepsze od Startu Brzeziny

W sobotnie popołudnie kolejny mecz kontrolny rozegrały rezerwy Sokoła. Podopieczni trenera Łukasza Wijaty pokonali beniaminka łódzkiej klasy okręgowej, Start Brzeziny, 1:0.

W pierwszej połowie gra była dość wyrównana. Do dwudziestej minuty minimalną przewagę posiadali...

Kup karnet - wesprzyj klub!

W sobotę (28 lutego) rusza sprzedaż karnetów na rundą wiosenną sezonu piłkarskiego 2014/2015. Wszyscy zainteresowani mogą nabyć karnet w siedzibie klubu mieszczącej się przy ul. 11-go listopada 98, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-12.00 i 16.00-18.00.

Karnet upow...

Boruta przedostatnim sprawdzianem

28 lutego (sobota) o godz. 11 piłkarze Sokoła Aleksandrów rozegrają swój przedostatni sparing w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Michała Bistuły podejmą na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Borutę Zgierz.

W ubiegłym tygodniu zielono-biali, po cz...


2009-2013 TS SOKÓŁ All rights reserved
Designed by JOEYstudio.win.pl
Created by WebHome.pl