Następne spotkanie
Poprzednie spotkanie
Widzew Łódź
3:1
Aleksandrów Łódzki
19 listopada (niedziela), godz. 13:00
sonda
brak sond
SPONSOR STRATEGICZNY


SPONSORZY
Partnerzy techniczni


Partnerzy biznesowi
PATRONI MEDIALNI
PARTNERZY


STATUT TS SOKÓŁ
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE STATUTEM
STATUT
W celu poprawnego działania strona korzysta z technologii coookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażają Państwo na to zgodę. Jeśli jednak nie wyrażają Państwo zgody, prosimy zmienić ustawienia przeglądarki.
więcej wiem, zamknij
Świątecznym akcentem kończymy rundę jesienną...

W środowy wieczór tuż po zakończonym treningu seniorów, odbyło się spotkanie, które miało charakter i atmosferę Świąteczną.

Obecni na sali członkowie Zarządu podziękowali za cały rok ciężkiej pracy wszystkim, którzy reprezentują nasze barwy na boiskach trzecioligowy...

Plan sparingów ZIMA 2017r

Przed nami ostatni tydzień treningów przed zimową przerwą. Trener Piotr Kupka w czwartkowy wieczór przeprowadzi ostatni trening w 2016roku po czym zawodnicy udadzą się na urlop, który potrwa cztery tygodnie. W nowym roku sztab szkoleniowy będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników w...

Piotr Golański dołączy do sztabu szkoleniowego

Wieloletni zawodnik naszego klubu PIOTR GOLAŃSKI podjął decyzję o zawieszeniu butów piłkarskich na kołku i wcieleniu się w rolę asystenta.
Przygodę z piłką nożna rozpoczął w grupach młodzieżowych łódzkiego Orła, od sezonu 1998/99 nieprzerwanie reprezentował takie k...

Sparingowe zmagania rocznika 2003

Pomimo zakończenia ligowych zmagań zawodnicy z rocznika 2003 nie próżnują. W miniony weekend podopieczni trenera Tomasza Czerepińskiego rozegrali sparing z występującym w I lidze wojewódzkiej Łódzkim Klubem Sportowym.

Po zaciętym boju zielono-biali musieli uznać wyższ...

Wybrano nowy ZARZĄD TS SOKÓŁ

W dniu 24 Listopada 2016r odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze na którym został wybrany ZARZĄD na lata 2016-2018r. Skład Zarządu przedstawia się następująco:

PREZES -Paweł Kośla
WICEPREZES -Piotr Sikora
...

Zwycięska passa trwa…

W sobotni poranek podopieczni trenera Tomasza Bogdańskiego (Orlik E1, gr. III) zwarci i gotowi wsiedli do autobusu skierowanego w stronę Strykowa. Po trzech zwycięstwach z rzędu, w tym wygrane derby z Victorią Rąbień dały nadzieję na kolejne zwycięstwo.

W pierwszej tercj...

Raz na lodzie, raz na wodzie

W meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej łódzkiej klasy okręgowej Sokół II Aleksandrów wygrał na własnym obiekcie z SMS Łódź 2:0. Bramki dla podopiecznych trenera Kamila Kmiecia zdobywali Adrian Smolarski oraz Dominik Pecyna.

Drugi raz z rzędu aleksandrowianie musieli ...


2009-2015 TS SOKÓŁ All rights reserved