Ruszył system wiadomości SMS

Chcemy być jeszcze bliżej Was i od 8 marca, czyli Dnia Kobiet, uruchamiany system wiadomości SMS z naszymi kibicami. Wystarczy wysłać do nas jednorazową wiadomość, by otrzymać przynajmniej raz w tygodniu informacje smsowe związane z pierwszą drużyną Sokoła.

Nie da się ukryć, że najbliższe kilka miesięcy będą bardzo ważne dla naszego klubu. Sokół stać, by zrobić dobry wynik w Pucharze Polski oraz wywalczyć miejsce premiowane awansem do II ligi. Chcemy informować kibiców o najważniejszych wydarzeniach. Nie będziemy oczywiście tego robić tak często jak w internecie, natomiast klub będzie wysyłał najistotniejsze informacje – zaznacza Paweł Kośla, prezes T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Jak będzie działał system wiadomości SMS?

Wystarczy wysłać wiadomość o treści: „Sokół” pod numer 882 488 257, by otrzymywać informacje związane z Sokołem Konsport Aleksandrów.

Jak często i czego będą dotyczyć wiadomości SMS?

Wiadomości będą związane przede wszystkim z pierwszą drużyną Sokoła. Otrzymacie Państwo informacje przed meczem oraz po meczu, a także będziemy informować o naszych transmisjach internetowych.

Jak zrezygnować z usługi?

Wystarczy pod numer 882 488 257 wysłać wiadomość o treści „Koniec”, by zakończyć otrzymywanie informacji związanych z Sokołem Konsport Aleksandrów.

Ile kosztuje wiadomość SMS?

Wiadomość sms pod wskazany numer telefonu jest liczona według stawki operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *