Remis juniorów starszych w I Lidze Wojewódzkiej

W meczu 3. kolejki I Ligi Wojewódzkiej zespół juniorów starszych zmierzył się na własnym boisku z liderem rozgrywek Ceramiką Opoczno. Przed tym spotkaniem nasza drużyna zajmowała drugie miejsce w tabeli – więc spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie.

Już w 2. minucie spotkania ekipę gospodarzy spotkały dwa ciosy – w walce o piłkę Jakub Horoszkiewicz upadł nieszczęśliwie i niestety musiał opuścić boisko ze względu na zwichnięcie obojczyka, natomiast w momencie przejęcia piłki w tej sytuacji przez Ceramikę w sytuacji sam na sam zawodnik gości zdobył bramkę na 0-1. W początkowej fazie spotkania mieliśmy problem w środkowej części boiska. W 11 .minucie po dobrej akcji Wojciecha Świercza lewą stroną, piłkę otrzymał nasz napastnik Bartosz Sokołowski, który wycofał ją na 18. metr do Jana Rzeźniczaka. Janek precyzyjnym strzałem od słupka doprowadził do wyrównania – powiedział Jakub Światłowski, trener juniorów Sokoła Aleksandrów.

W 18. minucie rzut rożny wykonał Wojciech Świercz i świetnym strzałem głową, bramkę strzelił Bartosz Sokołowski na 2-1 dla naszej drużyny. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części gry miała Ceramika. W 70. minucie spotkania goście wyrównali po strzale z rzutu karnego.

Ceramika miała kilka groźnych sytuacji, jednak bardzo dobrze w bramce spisywał się Oskar Natorski. Piłkę meczową gospodarze mieli w 90. minucie spotkania, jednak strzał Kamila Murgrabii został zablokowany przez… naszego zawodnika Mateusza Pawlaka, który stał tuż przed bramką Ceramiki – dodaje szkoleniowiec.

Kolejny mecz ligowy nasi zawodnicy rozegrają dopiero 5 maja o godzinie 17.00 na boisku w Rudzie Bugaj, a przeciwnikiem będzie Widzew Łódź. Natomiast 27 kwietnia o godzinie 10.00 zostanie rozegrane spotkanie sparingowe, a rywalem naszej drużyny będzie Raków Częstochowa.

Sokół Aleksandrów – Ceramika Opoczno 2:2

Sokół – Natorski – Rosik (85′ Idczak) , Banaszkiewicz , Janowski , Bińkowski (82′ Kołodziejczyk) – Murgrabia (90′ Madaj), Podlasiak, Rzeźniczak (72′ Rusek), Horoszkiecz (3′ Pawlak), Świercz (88′ Brożek) – Sokołowski (46’Tambor).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *