Raport kartkowy przed meczem z MKS-em Mazurem Ełk

Za nami trzynaście kolejek ligowych zmagań. Zarówno w zespole Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki, jak i MKS-u Mazura Ełk, wielu graczy otrzymało już żółte kartki.

W ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko ekipie Kaczkana Huragana Morąg, dwóch graczy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki obejrzało żółte kartki, a byli to Michał MillerPiotr Kasperkiewicz. Dla napastnika była to trzecia kartka, każda kolejna wiązać z pauzą w następnej kolejce. Środkowy pomocnik trafił do notesu sędziego czwarty raz i nie zobaczymy go w sobotę na boisku w meczu z zespołem z Ełku. Zagrożeni absencją w kolejnym meczu są również Dominik Pecyna Karol Żwir.

Tymczasem zawodnicy  MKS-u Mazura Ełk, w miniony weekend grali u siebie z Unią Skierniewice. W przegranym pojedynku 0:3, kartki obejrzeli Hubert Molski i Michał Twardowski. Trener Przemysław Kołłątaj będzie mógł tym razem skorzystać z usług Mariusza Łapińskiego, który pauzował w ostatniej serii spotkań. Zagrożeni w zespole MKS-u są za to Bartosz Gołaszewski Dawid Paszkowski.

Żółte kartki w Sokole:

– Tomasz Bogołębski
4 – Piotr Kasperkiewicz
– Dominik Pecyna, Karol Żwir, Michał Miller
– Aleksander Ślęzak, Damian Pawlak, Damian Kupisz, Dawid Cempa, Dominik Głowiński
1 – Artur Gieraga, Dawid Sarafiński, Jakub Rogalski, Michał Majak, Paweł Kaczmarek, Przemysław Woźniczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *