Półtora roku bez porażki na wyjeździe

Sobotnia wyjazdowa porażka z Kaczkanem Huraganem Morąg przerwała dobrą passę Sokoła w ligowych meczach wyjazdowych. Ostatni raz aleksandrowianie przegrali na wyjeździe półtora roku temu!

Ostatnie sezony pokazują, że Sokół Aleksandrów należy do jednych z najlepszych zespołów grających w III lidze. W obecnych rozgrywkach drużyna trenera Dawida Kroczka odnotowała dopiero drugą porażkę, w tym pierwszą na wyjeździe. Warto zaznaczyć, że Sokół lubi grać na wyjazdach, bo dokładnie od 5 maja 2018 roku nie przegrał żadnego spotkania poza Aleksandrowem Łódzkim.

Sokół Aleksandrów pod wodzą trenera Sławomira Majaka oraz Bogdana Jóźwiaka (ubiegły sezon) nie przegrał żadnego ligowego meczu na wyjeździe. Porażka z Olimpią Zambrów została odnotowana za trenera Piotra Kupki w maju 2018 roku. Aleksandrowianie wówczas wybrali się do Zambrowa. Po pierwszej połowie przegrywali 3:1, a w drugiej części gry przy wyniku 4:2 dla gospodarzy, nie wykorzystali dwóch karnych. Najpierw nie strzelił Kamil Żylski, a następnie Aleksander Ślęzak.

Tegoroczny sezon to szansa na wyszlifowanie kolejnych statystyk. A kto wie, może ta najważniejsza zostanie spełniona – czyli wywalczenie pierwszego miejsca na koniec rozgrywek…