Półfinał Pucharu Polski z Łódzkim Klubem Sportowym. Czy Sokół wygra z rezerwami ŁKS?

W środę o godz. 17:00 na obiekcie sportowym przy ul. Minerskiej w Łodzi, Sokół Aleksandrów rozegra półfinał okręgowego Pucharu Polski z rezerwami ŁKS.

ŁKS II Łódź to zwycięzca pierwszej rundy IV ligi grupy łódzkiej. Zespół w tym sezonie chce wywalczyć awans nie tylko do wielkiego finału PP, ale również w lidze. Sokół Aleksandrów po sobotnim bezbramkowym remisie z Unią Skierniewice, ma okazję rozegrać mecz pucharowy na kilka dni przed spotkaniem z KS Kutno. Mimo tego, że oba zespoły dzieli jedna klasa rozgrywkowa, to trudno wskazać faworyta. Oczywiście teoretycznie Sokół jest wyżej notowaną drużyną, natomiast ŁKS Łódź w IV lidze radzi sobie doskonale. Półfinał Pucharu Polski może być dobrą okazją do tego, by porównać umiejętności i formę obu zespołów.

Dla aleksandrowian oczywiście najważniejsze są ligowe rozgrywki, które potrwają do 4 grudnia. Trener Dawid Kroczek wspólnie z zespołem walczy o pierwszą ósemkę gwarantującą grupę mistrzowską. Szkoleniowiec również poważnie traktuje rozgrywki Pucharu Polski. Wcześniej aleksandrowianie wyeliminowali ŁKS III Łódź, czy dziś uda im się pokonać drugą drużynę ŁKS? O tym przekonamy się o godz. 17:00. Relację z meczu będzie można śledzić na facebooku w komentarzach pod postem opublikowanym ze stadionu przy ul. Minerskiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *