Pogoń lepsza od Sokoła. Drużyna rozegra jeszcze jeden mecz kontrolny

Sokół Aleksandrów doznał wyjazdowej porażki 1:2 (1:2) w siódmym meczu w czasie przygotowań do ligi. Tym razem aleksandrowianie zmierzyli się z Pogonią Grodzisk Maz. Trzy bramki wpadły w pierwszych 45. minutach.

Ten mecz był doskonałą okazją dla piłkarzy, by sprawdzić umiejętności na tle drużyny występującej w tej samej klasie rozgrywkowej. Tym razem słabo zaczęli aleksandrowianie, którzy już po pierwszych 25. minutach przegrywali 0:2. Niespełna kilka minut później Bartłomiej Maćczak zdobył pierwszego gola dla Sokoła. W drugiej części gry już nie zobaczyliśmy bramek.

Rozegraliśmy przeciętne spotkanie, co przełożyło się na końcowy wynik. W pierwszej połowie w zbyt łatwy sposób straciliśmy bramki po ewidentnych błędach, których mogliśmy uniknąć. Mimo tego stworzyliśmy kilka bardzo dobrych okazji do strzelenia gola. Niestety, ale zabrakło nam konsekwencji w polu karnym. Za nami bardzo pracowity i intensywny okres. W najbliższych tygodniach powoli będziemy zmniejszać objętość zajęć, aby dać zawodnikom czas na odpowiednią regenerację i optymalne przygotowanie do pierwszego meczu mistrzowskiego w rundzie wiosennej – zaznacza Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Przed drużyną ostatni mecz sparingowy. 29 lutego Sokół zmierzy się na wyjeździe z KKS Kalisz.

Pogoń Grodzisk Maz. – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1 (2:1)
Bramki: 19. Szymański, 24. Strzałkowski – 29. Maćczak.

Skład Sokoła: Kaniecki – Zagórski, Lis, Woźniczak, Szarpak, Bogołębski, Witasiak, Maschera, Matuszewski, Pecyna, Maćczak.

Grali również: Gieraga, Sobczak, Sołtysiński, Dziuba, Misiak.