Podsumowanie 19. kolejki III ligi

Za nami kolejna kolejka ligowych spotkań. Większość spotkań nie zaskoczyła wynikiem, lecz zdarzyły się również pewne niespodzianki.

Jako pierwsi na plac gry wybiegli zawodnicy Huraganu Wołomin oraz Huraganu Morąg. Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli zawody, gdyż już po osiemnastu minutach prowadzili 2:0. Goście szybko odpowiedzili golem kontaktowym, a po przerwie dołożyli jeszcze jedną bramkę i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Niespodziewanie punkty potraciły drużyny z Warszawy. Ursus uległ u siebie MKS Ełk 0:1. Legia II zremisowała zaś z Sokołem Ostródą 1:1.

Wydarzeniem kolejki z pewnością było otwarcie stadionu w Łodzi. Widzew gościł Motor Lubawę, a na trybunach praktycznie zameldował się komplet widzów. Łodzianie z pewnością nie tak wyobrażali sobie inaugurację nowego obiektu. Co prawda pokonali rywali 2:0, ale z pewnością liczyli na większą ilość bramek.

Sokół mimo porażki z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:1, nadal zajmuje jedenastą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów.

Komplet wyników:

Jagiellonia II Białystok – Pelikan Łowicz 2:0 (Straus 63, Szymański 80)
Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS Łódź 1:3 (Zalewski 50 (k) – Radionow 7 (k), 85, Kostyrka 36)
Huragan Wołomin – Huragan Morąg 2:2 (Śledziewski 2, 18 – Chiliński 23 (k), Galik 48)
Ursus Warszawa – MKS Ełk 0:1 (Świderski 61)
ŁKS Łomża – Fiinishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:2 (Jackiewicz 36, Kostkowski 54)
Legia II Warszawa – Sokół Ostróda 1:1 (Kotkowski 82 (s) – Pluta 49)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki 1:0 (Mirecki 32)
Concordia Elbląg – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (Pietroń 26 (k) – Szczepański 11 (k), Basiuk 58)
Widzew Łódź – Motor Lubawa 2:0 (Michalski 23, Mąka 90+2)