Po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością. Sokół zagra ze Zniczem

Sokół Aleksandrów Łódzki w sobotę zainauguruje sezon przed własną publicznością. Piłkarze trenera Dawida Kroczka zmierzą się ze Zniczem Biała Piska. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.

Aleksandrowianie dobrze rozpoczęli tegoroczne rozgrywki. W pierwszym meczu pokonali na wyjeździe Pogoń Grodzisk Maz. 2:1. Teraz przyjdzie czas, by zmierzyć się ze Zniczem Biała Piska, który zremisował u siebie z Ruchem Wysokie Maz. 1:1. Dobrze pamiętamy ostatni mecz dwóch zespołów, który dla Sokoła zakończył się szczęśliwie. Aleksandrowianie grający wówczas pod czujnym okiem trenera Bogdana Jóźwiaka, wygrali na wyjeździe 4:0. Natomiast to jest tylko i wyłącznie statystyka. W tym sezonie nastąpiło nowe rozdanie, Sokół nieco odmłodził zespół i z ambitnymi planami przystąpił do rozgrywek.

Do tego meczu przygotowujemy się jak do każdego innego. Chcemy poprawić błędy, które popełniliśmy w ostatniej kolejce i od początku realizować założenia. W mojej drużynie nie ma dodatkowej presji, w każdym kolejnym meczu liczymy na zwycięstwo. Z pewnością wygrana z Pogonią wpłynęła dobrze na mój zespół – mówi Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

II kolejka III ligi gr. 1 pomiędzy Sokołem Aleksandrów a Zniczem Biała Piska odbędzie się w sobotę o godz. 17.00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim.

fot. Wiktora Kośla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *