Plany sparingowe Sokoła

Znamy już plan meczów towarzyskich przed zbliżającym się sezonem. Zielono-biali rozegrają pięć sparingów, w tym pierwszy odbędzie się 12 lipca.

Piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki wrócą do treningów 5 lipca. Po tygodniu treningów jako pierwsi sprawdzą formy aleksandrowian gracze Lechii Tomaszów Mazowiecki, ostatni zaś, podobnie jak to miało miejsce zimą, piłkarze Omegi Kleszczów. W międzyczasie nasza drużyna rozegra jeszcze sparing z Unią Skierniewice oraz dwiema łódzki drużynami.

Kalendarz meczów sparingowych Sokoła:

12 lipca – Lechia Tomaszów Mazowiecki

15 lipca – Unia Skierniewice

19 lipca – Łódzki Klub Sportowy

22 lipca – Widzew Łódź

29 lipca – Omega Kleszczów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *