Piotr Kupka przed meczem z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Kilkanaście godzin pozostało do pierwszego gwizdka w Tomaszowie Mazowieckim. Na temat drużyny Lechii wypowiedział się również szkoleniowiec Sokoła – Piotr Kupka.

Nastroje w naszym zespole po ostatnim zwycięstwie z pewnością dopisują. Nie mniej jednak to już za nami i od początku tygodnia myślimy już tylko i wyłącznie o niedzielnym meczu z Lechią. Z zespołem z Tomaszowa Mazowieckego znamy się bardzo dobrze. Wiemy na co stać Lechitów i jakie mają słabsze i mocniejsze punkty. Nie omieszkałem zawodników uczulić na pewne kwestie i miejmy nadzieję, że w meczu to wypali. Nie mniej jednak najważniejsza jest nasza gra i jeżeli będzie ona dobrze wyglądała to o wynik nie musimy się martwić.

W zespole Lechii jest kilku bardzo dobrych zawodników, ale nie chciałbym w żadnym stopniu nikogo wyróżniać. Siłą rywali jest z pewnością kolektyw i doświadczenie. Z tą drużyną graliśmy również zimą w ramach przygotowań do sezonu. Przegraliśmy ten mecz 3:4, ale nie sądzę, aby ten wynik miał szczególny wpływ na to, jak będzie wyglądało to niedzielne spotkanie. Był to początek okresu przygotowawczego, a drużyny testowały również kilku zawodników. Ten wynik za wiele nie mówi i nie odzwierciedla faktycznej dyspozycji zespołów, która obecnie jest całkowicie inna.