Piotr Kupka: Nie czuliśmy się zespołem gorszym

Lekki niedosyt panuje w zespole Sokoła. Głos po meczu zabrał trener Piotr Kupka.

Piotr Kupka: Z pewnością nie jesteśmy zadowoleni z tego wyniku, szczególnie, że na przestrzeni całego meczu nie czuliśmy się zespołem gorszym. Poza początkowymi fragmentami zarówno pierwszej jak i drugiej połowy, uważam że piłkarsko prezentowaliśmy się lepiej. Zabrakło nam w tym meczu dokładności i wyrachowania. Niestety nie udało się wrócić chociaż z remisem.

Szkoda straconych punktów, gdyż tak jak wcześniej wspomniałem nie prezentowaliśmy się źle na tle rywala. Co więcej, uważam że nasza gra w pojedynku z Lechią wyglądała piłkarsko lepiej niż w pierwszym wiosennym meczu z Concordią. Nie przełożyło się to jednak na zdobycz punktową.

Przed nami dwa tygodnie przerwy. Najbliższy ligowy mecz gramy dopiero na początku kwietnia. Nie jesteśmy zbytnio z tego zadowoleni. Wolelibyśmy zachować rytm meczowy. Większość drużyn będzie rozgrywać swoje mecze, więc ciężko będzie znaleźć sparingpartnera. Nie wykluczona jest też gra wewnętrzna, ale w najbliższy weekend swój mecz grają również rezerwy i możliwe kilku zawodników pomoże drugiej drużynie.