Piłkarze Włókniarza w Telewizji Aleksandrów

Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki wspólnie z burmistrzem Jackiem Lipińskim oraz dyrektorem MOSiR im. Włodzimierza Smolarka Arkadiuszem Cicheckim, 1 czerwca zorganizowało 50-lecie rocznicy awansu Włókniarza Aleksandrów do III ligi. Telewizja Aleksandrów podsumowała to wydarzenie reportażem.

Ten rok był wyjątkowy dla pamiętnej drużyny Włókniarza, która podczas jednego z meczów Sokoła pojawiła się na murawie. Wręczono pamiątkowe medale i dyplomy oraz szaliki naszego klubu. „Sokół Aleksandrów ceni sobie historię…” – to hasło, które m.in. pojawiło się na popularnym piwie „Włókniarz”. Celem ostatnich kilku miesięcy było docenienie pamiętnej drużyny. Oprócz piwa, które można zakupić w wielu sklepach na terenie gminy Aleksandrów, przy współpracy burmistrza i MOSiR, spotkaliśmy się z byłymi piłkarzami, którzy w większości są już na emeryturze. Zobaczcie reportaż Telewizji Aleksandrów Łódzki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *