Piłkarze Sokoła przedłużyli kontrakty

Mamy dobrą informację dla wszystkich kibiców Sokoła Aleksandrów Łódzki. Dwaj nasi piłkarze przedłużyli kontrakty. Tym samym śmiało można powiedzieć, że nasza drużyna zbroi się przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Cieszymy się bardzo, że Igor Kania oraz Damian Nowacki przedłużyli z nami umowy na okres kolejnych dwóch lat. Niebawem zapadną następne decyzje związane z przyszłością poszczególnych zawodników – informuje Dariusz Szulc, prezes Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Igor Kania do Sokoła Aleksandrów trafił z Lechii Tomaszów Maz. w okresie przerwy zimowej. Zdołał zadebiutować w barwach drużyny trenera Dawida Kroczka w wiosennym meczu ze Zniczem Biała Piska. Jest wychowankiem Kolejarza Łódź, grał również w juniorach w Łodziance. W seniorach reprezentował barwy dwóch klubów. Spędził kilka sezonów w Nerze Poddębice oraz reprezentował barwy Lechii Tomaszów Maz.

Damian Nowacki do Sokoła trafił przed sezonem 2019/20. Do tej pory w naszych barwach rozegrał 15 meczów i strzelił 1 bramkę. Jest wychowankiem Łódzkiego Klubu Sportowego, w którym zadebiutował w seniorach. Grał również w Warcie Sieradz oraz Stali Rzeszów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *