Piłkarze odwiedzili Niepubliczne Przedszkole “Bajkowe Ogrody”

W środowy poranek na wizytę do Niepublicznego Przedszkola “Bajkowe Ogrody” w Aleksandrowie Łódzkim wybrali się zawodnicy pierwszej drużyny Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

Tym razem na spotkaniu z dziećmi pojawiło się dwóch graczy pierwszego zespołu, a dokładniej Arkadiusz Porochnicki oraz Bartosz Mroczek. Od samego początku dzieci wykazywały zainteresowanie naszymi zawodnikami i z chęcią weszły z nimi w dialog, dopytując o różne aspekty piłkarskie oraz odpowiadając na pytania podopiecznych Piotra Kupki.

Po rozmowie w sali pojawiły się dwie maskotki zielono-białych, które wzbudziły olbrzymie zainteresowanie wśród dzieci. Nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć oraz specjalnych ćwiczeń piłkarskich przygotowanych przez naszych piłkarzy. Przedszkolaki chętnie brały w nich udział. Dodatkowo gracze musieli sami pokazać również kilka sztuczek dla tłumnie zgromadzonej publiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *