Piłkarze czekają na oficjalną datę rozpoczęcia rozgrywek

Piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki nadal czekają na oficjalną datę rozpoczęcia trzecioligowego sezonu. 8 sierpnia mają ruszyć rozgrywki klasy okręgowej, a 22 sierpnia rozgrywki młodzieżowe.

Piłkarze trzecioligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki trenują na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka. Nadal jednak nie wiedzą, kiedy rozpocznie się nowy sezon rozgrywkowy. Oficjalnie sezon 2019/20 został zakończony przez Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej. Wiadomo, że aleksandrowianie zajęli 2. miejsce w tabeli.

Czekamy na oficjalną decyzję rozpoczęcia rozgrywek. To dla nas bardzo ważne, ponieważ musimy rozplanować cały okres przygotowawczy – zaznacza Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Klasa okręgowa wstępnie ma ruszyć 8 sierpnia, a rozgrywki młodzieżowe planowane są na 22 sierpnia. ŁZPN zamierza przeprowadzić rozgrywki wojewódzkiego Pucharu Polski w dniach od 15 lipca do 15 sierpnia 2020 roku.

Obecnie obiekt im. Włodzimierza Smolarka zapełniony jest grupami młodzieżowymi. Na szczęście można już trenować w normalnych warunkach, nadal jednak nie można korzystać z szatni. Najważniejsze jednak jest uczestnictwo w treningach. Piłka nożna przecież sprawia ogromną przyjemność. Zajęcia w grupach z pewnością wpływają pozytywnie na każdego piłkarza grającego w barwach Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *