Piłkarska środa z Ruchem Wysokie Mazowieckie

Przed Sokołem Aleksandrów Łódzki trzecia kolejka spotkań. Tym razem przyjdzie się zmierzyć z Ruchem Wysokie Mazowieckie, który jeszcze w tym sezonie nie wygrał meczu. Spotkanie rozpocznie się w środę o godz. 17:00.

Sokół, to na razie wicelider tabeli, pierwsze dwa mecze zostały zostały wygrane i z takim nastawieniem aleksandrowianie wybierają się na dzisiejsze spotkanie. Szkoleniowiec jest zadowolony z drużyny.

Dwa zwycięstwa na pewno pozytywnie wpłynęły na nasz zespół i dodały pewności siebie. Teraz przyszedł czas, by powalczyć o kolejne trzy punkty i z takim nastawieniem przystąpimy do meczu z Ruchem – mówi Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Ruch Wysokie Maz. to zespół, który ma tylko jeden punkt na koncie. W pierwszej kolejce zremisował ze Zniczem Biała Piska 1:1, w drugim meczu przegrał z Unią Skierniewice 3:2. Spotkanie z Sokołem dla Ruchu będzie pierwszym meczem przed własną publicznością.

Szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy. To początek sezonu, więc na szczęście nikt nie pauzuje już za kartki oraz nie doznał kontuzji – informuje Ireneusz Przybysz, kierownik Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Przed piłkarzami intensywny tydzień. Po sobotnim zwycięstwie ze Zniczem przyszedł czas na Ruch Wysokie Maz. Następnie w sobotę Sokół zagra na wyjeździe z Unią Skierniewice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *