Pierwszy transfer Sokoła

Pierwszym transferem Sokoła Konsport Aleksandrów jest pozyskanie kierownika drużyny. Dobrze znany w klubie Ireneusz Przybysz przyjął propozycję władz T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki. Jest po rozmowach z trenerem Sławomirem Majakiem i od stycznia wzmocnił zespół.

Po odejściu Dariusza Ścibiorka musieliśmy znaleźć osobę na jego stanowisko. Złożyliśmy propozycję Irkowi, który przecież dobrze wie, jak sprawować to stanowisko. Był już wcześniej kierownikiem – informuje Paweł Kośla, prezes T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki.

W pierwszej rundzie rozgrywek Ireneusz Przybysz był kierownikiem rezerw, często można było go zobaczyć na meczach pierwszej drużyny. Sokołem Aleksandrów interesuje się od dawna. Jego przygoda z klubem rozpoczęła się prawie 15 lat temu, kiedy po raz pierwszy przywiózł syna na trening.

Polubiłem pracę kierownika, najpierw sprawowałem tę funkcję w grupach młodzieżowych. Syn przestał grać w piłkę, a ja zostałem. Zajmowałem się sprawami organizacyjnymi w rezerwach, a następnie trafiłem do pierwszej drużyny grającej w II lidze. Miałem przyjemność pracować również w trzeciej klasie rozgrywkowej – informuje Ireneusz Przybysz.

Polityka Sokoła Aleksandrów polega m.in. na stworzeniu dobrej relacji pomiędzy zarządem a drużyną. Nie tak dawno odbyło się walne zebranie wyborcze. Zarząd tworzą również osoby związane z pierwszym zespołem – trener bramkarzy Arkadiusz Sima oraz obecny nowy kierownik Ireneusz Przybysz.

Pierwsze zajęcia Sokoła już w najbliższy czwartek. Ireneusz Przybysz jednak nie będzie musiał przedstawiać się piłkarzom, bo jest im powszechnie znany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *