Pierwszy sparing Sokoła i cztery bramki w Aleksandrowie

Piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki rozegrali pierwszy sparing w czasie epidemii. Pokonali na własnym boisku KS Kutno 4:0 (3:0).

Kolejny etap odmrażania polskiego sportu umożliwił piłkarzom rozegranie meczu sparingowego. Zawodnicy nadal nie mogą korzystać z szatni i muszą przestrzegać zasad narzuconych przez rząd. Dzisiejszy sparing tylko pokazał, że aleksandrowianie tęsknili za piłką. A zwłaszcza Szymon Sołtysiński, który dziś był wyjątkowo skuteczny zaliczając hat-tricka. Jeszcze w pierwszej części gry trafienie dołożył Mateusz Misiak. W drugiej połowie składy nieco uległy zmianie, nie zobaczyliśmy żadnych bramek.

Ze względu na rządowe obostrzenia klub nie będzie informować o kolejnych meczach sparingowych, natomiast będzie informować o ich przebiegu i wynikach. Jeśli sytuacja znacznie ulegnie zmianie i będzie można organizować zawody z udziałem publiczności, to z miłą chęcią zaprosimy naszych kibiców.

Sokół Aleksandrów – KS Kutno 4:0 (3:0)
Bramki w pierwszej połowie: Szymon Sołtysiński (3 bramki), Mateusz Misiak.

W pierwszej połowie w barwach Sokoła zagrali: Gorzelański, Nowacki, Lis, Gieraga, Szarpak, Witasiak, Adamiak, Kania, Sołtysiński, Dziuba, Misiak.

W drugiej połowie w barwach Sokoła zagrali: Kaniecki, Nowacki, Lis, Woźniczak, Zagórski, Bogołębski, Pecyna, Pióro, Sobczak, Maschera, Maćczak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *