Pierwszy sparing przed Sokołem

Dziś Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki rozegra swój pierwszy sparing w czasie przygotowań. Drużyna trenera Dawida Kroczka zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Kleczew. Rywal występuje na co dzień w III lidze gr. 2. W ubiegłym sezonie zajął 9. miejsce.

Sokół Konsport Aleksandrów wznowił treningi w poniedziałek. Na pierwszych zajęciach pojawiło się wielu młodych piłkarzy, którzy wiążą swoją przyszłość z naszą drużyną. Trener Dawid Kroczek również skorzystał z kadry, która reprezentowała barwy Sokoła w ubiegłym sezonie. Szkoleniowiec zaplanował pięć meczów kontrolnych, natomiast ostatni ze Zjednoczonymi Stryków, odbędzie się po rozegranej pierwszej kolejce spotkań. Dziś o godz. 18.00 Sokół Konsport zagra na wyjeździe z Sokołem Kleczew.

Rzeczywiście mamy sporą kadrę zespołu, dlatego dzisiejszy sparing będzie rozegrany w nieco innym wymiarze czasowym. 3×45 minut. Mamy wielu młodych testowanych piłkarzy, natomiast nie wszyscy są młodzieżowcami. Na razie będziemy bacznie przyglądać się nowym zawodnikom – mówi Dawid Kroczek, trener Sokoła Konsport Aleksandrów Łódzki.

Mecze sparingowe:

10 lipca – Sokół Kleczew
13 lipca – KKS 1925 Kalisz
20 lipca – GKS Bełchatów
27 lipca – KS Kutno
4 bądź 5 sierpnia – Zjednoczeni Stryków – po rozegranej ligowej kolejce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *